Profili Pėr sahara Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 04/11/2005
Status: Anetar i regjistruar 
Mesazhe tė dėrguara: 36 (0.01 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 13 Janar 2006 12:41
Te njihemi me profetin Muhammed.
Pėr tė kontaktuar sahara: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek sahara
Dėrgo tek sahara njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 12 Dhjetor 1980
Dy fjale mbi veten kam mbaruar nje kurs fetar ne turqi dhe kam punuar si mesuese feje prane nje xhamie 
Vendbanimi itali 
Shto sahara nė listėn e Monitorimit     Shto sahara nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.