Profili Pėr olsen Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 14/11/2007
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 1 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 16 Nëntor 2007 09:49
si do shkoje halli rinise shqiptare per shkollen dhe per etj.......
Pėr tė kontaktuar olsen: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek olsen
Dėrgo tek olsen njė Mesazh Privat!
Faqja Personale: http://fajtori.com 
Mesazhe me probleme: 0
Ditėlindja 07 Gusht 1987
Dy fjale mbi veten i dedikohem shkolles dhe punes 
Vendbanimi vlore 
Shto olsen nė listėn e Monitorimit     Shto olsen nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil