Profili Pėr Ol3Nj@_UsA Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 03/10/2008
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 15 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 06 Tetor 2008 17:43
Pershendetje Forumista
Pėr tė kontaktuar Ol3Nj@_UsA: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Ol3Nj@_UsA
Dėrgo tek Ol3Nj@_UsA njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Ditėlindja -
Dy fjale mbi veten Studente. Shume larg vendlindjes. 
Vendbanimi Atje ku stresi eshte pjese e pandashme e jetes,dhe c'do gje behet me nxitim 
Shto Ol3Nj@_UsA nė listėn e Monitorimit     Shto Ol3Nj@_UsA nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil