Profili Pėr xhanxhan Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 27/06/2005
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 3 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 18 Korrik 2005 18:52
Zoti. Egzistenca e Tij dhe ndikimi i Tij ne jeten tone.
Pėr tė kontaktuar xhanxhan: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek xhanxhan
Dėrgo tek xhanxhan njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 29 Prill 1978
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi ne hapesiren qiellore 
Shto xhanxhan nė listėn e Monitorimit     Shto xhanxhan nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.