Profili Pėr enio_ Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 11/06/2003
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 4 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 11 Korrik 2003 20:24
Tekste dhe komente,autore shqipetare dhe te huaj
Pėr tė kontaktuar enio_: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek enio_
Dėrgo tek enio_ njė Mesazh Privat!
Faqja Personale: http://www.mikelro.tk 
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 02 Maj 1983
Dy fjale mbi veten student lale 
Vendbanimi Elbasan 
Shto enio_ nė listėn e Monitorimit     Shto enio_ nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.