Forumi Horizont Gjithsej 577 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 5765 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Mendime te castit... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18442)


Postuar nga Vizioner datė 10 Shtator 2011 - 06:35:

Fundjave!
I uroj te gjithve ta kaloni kendshem.


Oooohhh, ka nevoje robi te zgjohet ndonjehere edhe pa zile!


Postuar nga Piktor datė 10 Shtator 2011 - 07:10:

Tema e vjeter u percoll me sukses tek arkivat. Ishte nje mendim ēasti .

Mirmengjesi Vizioner.


Postuar nga Vizioner datė 10 Shtator 2011 - 07:36:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Tema e vjeter u percoll me sukses tek arkivat. Ishte nje mendim ēasti .

Mirmengjesi Vizioner.Mire e bere

Mjesi. Dhe ti pushim sot?


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 10 Shtator 2011 - 08:24:

Si guxove?!

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Tema e vjeter u percoll me sukses tek arkivat. Ishte nje mendim ēasti .

Mirmengjesi Vizioner.


Miremengjesi!


Postuar nga BIONDIA datė 10 Shtator 2011 - 13:02:

...dhe pse eshte ora 2 ben te thuhet "mirmengjes "?


Postuar nga dylan datė 10 Shtator 2011 - 13:28:

hej ckemi forumi si ju kam


Postuar nga dylan datė 10 Shtator 2011 - 13:34:

si ka mundsi qe sarrin ta kuptoje qe e kam besdi prezencen e ..... te pakten te le ler pak kohe
ose e kupton ndoshta po ben sikur nuk esht asgje ,ne fact sehst dicka e malle po njejte llimbje permbrenda arrin te me shkaktoj dhe pse asgje ska rendesi ,zemra vuan


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 10 Shtator 2011 - 16:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

He moj ta marrrsha. Me se e ke kengen?

Mire te ra ndermend.


Me dashuri.. e do?


Postuar nga Eria datė 10 Shtator 2011 - 16:40:

Ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, mungooo ca dite ketej po deshe -.-'''''''''''''''''


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 10 Shtator 2011 - 16:42:

Eria.. ua sa me kishe munguar o goce!


  Gjithsej 577 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 5765 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.