Forumi Horizont Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »
Trego 52 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Video Fituese Live e YouTube ... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15824)


Postuar nga lezhjani-82 datė 07 Maj 2008 - 19:21:

Video Fituese Live e YouTube ...

Shikojeni kete video deri ne fund dhe nuk do te zhgenjeheni. Ka me shume se 30 milion shikime dhe sapo eshte bere nje emision ketu ne USA vetem rreth kesaj video!
Ju garantoj se skeni pare ndonjehere video te tille!


Postuar nga lezhjani-82 datė 28 Maj 2008 - 23:45:

Paranormalja me vidjo origjinale !


Postuar nga lezhjani-82 datė 28 Maj 2008 - 23:49:

Ngjarje e vertete


Postuar nga lezhjani-82 datė 29 Maj 2008 - 02:02:

Fotot paranormale me te njohura!


Postuar nga lezhjani-82 datė 29 Maj 2008 - 14:23:

Nji sqarim per ate vidjon e dyte:

Ngaqe u bana shum kurjoz se cfare i kishte ndodh atij lojtarit, lexova komentet e vidjos. Ne te vertete aj lojtari nuk ka vdekur dhe thuhet se ka luajtur ndeshjen tjeter. Ato spazmat trupore qe e kapin jane te pavetedijshme dhe mendohet se i kane ardhur nga goditja ne koke!


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 29 Maj 2008 - 16:06:

Re: Video Fituese Live e YouTube ...

Llahtar fare!

Ne luften per mbijetese bashkimi ben fuqine!
Sa shume kemi per te mesuar duke pare kafshet


Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
Shikojeni kete video deri ne fund dhe nuk do te zhgenjeheni. Ka me shume se 30 milion shikime dhe sapo eshte bere nje emision ketu ne USA vetem rreth kesaj video!
Ju garantoj se skeni pare ndonjehere video te tille!



Postuar nga hebeja datė 29 Maj 2008 - 16:16:

Thumbs up

Vertete video shume interesante. Mbreme vone kam pare vetem te paren, dhe te dyten, se dy te fundit kur pashe qe kishin te bejne me ghost u friksova se isha vetem e thash po me vjen ndonjeri per vizite i pashe tani, ajo qe ishte me gocen Tereza-vertet jam friksuar shume-morali: mos fut ne veture askend qe se njeh.

Po si nuk na tregove ti Lezhjani qe mbreme se ai futbollisti qenka gjalle, po sakeq me ka ardh, po nuk  kishin vene dhe nje muzike te dhimbshme, per pak sa nuk qava,vertet interesante se si vraponte (kercente) neper fushe...


Postuar nga lezhjani-82 datė 29 Maj 2008 - 16:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha hebeja
Vertete video shume interesante. Mbreme vone kam pare vetem te paren, dhe te dyten, se dy te fundit kur pashe qe kishin te bejne me ghost u friksova se isha vetem e thash po me vjen ndonjeri per vizite i pashe tani, ajo qe ishte me gocen Tereza-vertet jam friksuar shume-morali: mos fut ne veture askend qe se njeh.

Po si nuk na tregove ti Lezhjani qe mbreme se ai futbollisti qenka gjalle, po sakeq me ka ardh, po nuk  kishin vene dhe nje muzike te dhimbshme, per pak sa nuk qava,vertet interesante se si vraponte (kercente) neper fushe...


As une nuk e dija. dhe aty tek vidjo e kishin vene qe ka vdek kshu qe e vura dhe une. mgjtht. tani qe e di se ska vdek ndihem me mire edhe une

Kurse ajo vidjo me kafshet eshte siur te kishte pasur nje rregjizor qe e ka organizuar. E papare.
Ma merr mendja se ata qe kane nisur ta shohin ate vidjo e kane lene pergjyse se kujtojne se bualli i vogel vdes, por ne fund del se nuk eshte e vertete.


Postuar nga lezhjani-82 datė 31 Maj 2008 - 18:39:

Fugly
Krijesa te cuditshme !


Postuar nga kurt datė 21 Gusht 2008 - 10:30:

njeriu me i gjate ne bot takon njeriun me shkurt ne bote


Postuar nga kurt datė 21 Gusht 2008 - 11:05:

gjarperinjt me te medhenj ne bote

WARNING: po ju paralajmroj per kto dy videot e fundit jane shume intense, ku luani han njeriun, sidomos ajo e fundit eshte shume tragjike trishtuese ku luanet hajne/ushqehen me trupin babait ne pranin e gruas dhy dy femijeve, 100% te verteta.




Postuar nga lezhjani-82 datė 21 Gusht 2008 - 15:45:

Kurti kto dy videot e fundit ishin me te vertet shume trishtuese! Bile, pervec atyre vidjove qe kam pare per pengjet Amerikane ne Irak qe i jepte duke i prere ne qafe kto ishin gjithashtu shume te dhimbshme!

Nganjehere s'arrij ta kuptoj pse e lejonin ate Ogrish.com nderkohe qe familjaret e viktimave mund tu takonte te shikonin femijet e tyre duke ua vrare! Ky Ogrish esht websiti me famoz per kto videot por me duket se e kane mbyllur a dicka!


Postuar nga lezhjani-82 datė 21 Gusht 2008 - 20:28:

Shifeni kjo vidjoja ku nji person do ti vere flaken vetes ne nji emision Italian drejtperdrejt.!


Postuar nga kurt datė 22 Gusht 2008 - 00:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
Kurti kto dy videot e fundit ishin me te vertet shume trishtuese! Bile, pervec atyre vidjove qe kam pare per pengjet Amerikane ne Irak qe i jepte duke i prere ne qafe kto ishin gjithashtu shume te dhimbshme!

Nganjehere s'arrij ta kuptoj pse e lejonin ate Ogrish.com nderkohe qe familjaret e viktimave mund tu takonte te shikonin femijet e tyre duke ua vrare! Ky Ogrish esht websiti me famoz per kto videot por me duket se e kane mbyllur a dicka!

po, e di ka qene ogrish edhe waywierd.com por t'a them te verteten nuk i kam vizituar ato sites per shume kohe, faktikisht hera e fundit qe kam hyre eshte shume vite me pare kur jetoja ne vegas me ca shoke shikuam ato beheadings qe i paske pare edhe ti, shume trishtuese ee? eshte edhe nje video tjeter ne utube ku transmetojn masakren e serbve ne sebrenice, eshte nje video qe e kane perdorur ne hage per te denuar dhe war kriminals, edhe aty vrasin ca djem te rinj bosnjak in cold blood, dhe e shikon priftin orthodocks duke bekuar ushtart serb para se te shkojn t'bejne masakren...


Postuar nga lezhjani-82 datė 22 Gusht 2008 - 16:18:

Shikoni ca u ben ku majmuni ktyre dy tigrave.....edhe duke menduar se vetem po e kapen do e hane te gjalle!

Majmuni vetevrases


Postuar nga AndreaPirelli datė 22 Gusht 2008 - 16:38:

Per ata qe kane frike ne aeroplan



Postuar nga AndreaPirelli datė 23 Gusht 2008 - 02:56:

Ene nje tjeter


Postuar nga kurt datė 23 Gusht 2008 - 10:00:

haha, turll un kam frik lartesin, scared of hights, tani spo vij me ne shqiperi kurre harroje at muhabet...
lezha: me ate majmumin e kam pare ka kohe shume qesharake cool monkey duke rrahur shputa ato kelyshat

ky eshte nje aeropoert ne bahamas diku, e vertet, sa afer i vjen tek koka avioni njerzve cdo dite


Postuar nga kurt datė 23 Gusht 2008 - 10:14:

kur dehen kafshet...



ket ndoshta duhet ta postoja tek videot e humorit, por nese nuk keni smoke marijuana kurre ndoshta nuk do ta kuptoni se sa qesharake eshte kjo video, eh kujtime te bukura so long ago...


Postuar nga lezhjani-82 datė 26 Gusht 2008 - 18:57:


Postuar nga lezhjani-82 datė 26 Gusht 2008 - 19:03:

Bire ne koke....Aq te madhe e ka biren tek syri ky sa i duket edhe truri!


Postuar nga lezhjani-82 datė 26 Gusht 2008 - 19:04:

Shifeni sa e ka gojen edhe ky;


Postuar nga kurt datė 03 Shtator 2008 - 11:51:

jaguar vs anaconda


Postuar nga Glaukus datė 09 Tetor 2008 - 19:32:

Tėrmeti


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 09 Tetor 2008 - 19:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus
Tėrmeti




Shume interesant, si montazh...!

____________________________________
Me beri shume pershtypje dicka ne youtube!

Po kerkoja te dija se cila ishte videoja me e klikuar

Ju keni ndonje ide se cila mund te jete...?!

Shuajeni kureshtjen ketu! (KLIKO)

______________________________

Ndersa kjo tjetra ketu poshte eshte nder te parat... dhe eshte shume e lezetshme


Postuar nga Glaukus datė 09 Tetor 2008 - 20:17:

- sytė e formuar nga retė nė qiell


Postuar nga lezhjani-82 datė 14 Tetor 2008 - 01:04:


Postuar nga lezhjani-82 datė 14 Tetor 2008 - 01:08:

Trimi...!


Postuar nga lezhjani-82 datė 12 Shkurt 2009 - 00:20:

Loje ping-pongu deri jasht fushe!


Postuar nga lezhjani-82 datė 12 Shkurt 2009 - 00:25:

Edhe kjo tjetra shum interesante!


Postuar nga Tulipani datė 12 Shkurt 2009 - 13:13:

Super kjo e fundit! Po nuk ka ca rregulla per ping pongun? Kujtoja se vetem ne amatoret benim kesoj gjerash shkel e shko (jo ato salti mortali kuptohet) ama per tu kenaqur vertet e nese doni te beni ato hedhjet kuturu me topin duhet te gjeni nje partner qe t'ju mbaje lojen.


Postuar nga lezhjani-82 datė 12 Shkurt 2009 - 13:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha Tulipani
Super kjo e fundit! Po nuk ka ca rregulla per ping pongun? Kujtoja se vetem ne amatoret benim kesoj gjerash shkel e shko (jo ato salti mortali kuptohet) ama per tu kenaqur vertet e nese doni te beni ato hedhjet kuturu me topin duhet te gjeni nje partner qe t'ju mbaje lojen.


Nigjo, edhe un e luj ping-pongun mire dhe skam pa kshu, por perderisa aty duket se jane ne kampjonat dmth qe jane rregulla te pranueshme! plus qe mendoj se jane te ndryshme edhe ngaqe tavolinat jane me te vogla!


Postuar nga lezhjani-82 datė 13 Shkurt 2009 - 19:37:

Shifeni kyt me bilardo !


Postuar nga lezhjani-82 datė 13 Shkurt 2009 - 19:46:

Anatomia e nje cakmaku:


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 24 Shkurt 2009 - 16:16:

Kishte 3-4 dite qe sa here shkoja ne youtube do me dilte para ky titull : Man Eats 22 Live Scorpions

Vetem tani e pashe!!!
Eshte rekord boteror thuhet, se deri me tani ishin ngrene vetem 21 akrepe te gjalle.




Postuar nga lezhjani-82 datė 31 Maj 2009 - 19:04:

Shfaja me krokodil!


Postuar nga lezhjani-82 datė 12 Korrik 2009 - 23:05:


Postuar nga lezhjani-82 datė 29 Gusht 2009 - 19:05:


Postuar nga lezhjani-82 datė 29 Gusht 2009 - 19:10:

Beatboxer ma i mire ne bote.
Shifeni sa zera ben ne te njejten kohe....


Postuar nga lezhjani-82 datė 29 Mars 2010 - 18:20:

Vidjoja e vrasjes se Imelda Marcos, gruas se presidentit te Filippine...


Postuar nga Roi datė 29 Mars 2010 - 20:19:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
Shifeni kyt me bilardo !




Wow !!!!

S'e kisha pare ndonjehere me pare kete videon !!! Te thuash qe eshte spektakolare e fantastike,eshte pak !!!! Super ...i madh ky tipi,shume shume i zoti...i mbinatyrshem...duket dhe goxha i ri !!! Sidomos ato goditjet me thithje e me hark i vdiska fare !!


Postuar nga lezhjani-82 datė 04 Prill 2011 - 11:23:

Football boy - e papame


Postuar nga kurt datė 04 Prill 2011 - 11:31:

vertet talent i papare, po ne shqiperi femijet do i kishin thy kmbet ktij se nuk e kishin lene me ba pordha aq shume. dhe mire do ja kishin ba


Postuar nga lorie datė 04 Prill 2011 - 20:27:

ate videon

Battle at Kruger a kisha pare me pare. Vertet e bukur.


Postuar nga amor alucius datė 10 Prill 2011 - 16:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
Vidjoja e vrasjes se Imelda Marcos, gruas se presidentit te Filippine...



C'skene makabre. Por mesa di une kjo e ka mbijetuar atentatin, eshte gjalle akoma.


Postuar nga kurt datė 11 Prill 2011 - 03:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius

C'skene makabre. Por mesa di une kjo e ka mbijetuar atentatin, eshte gjalle akoma.

po cfar lesh bodyguardesh paskan qene kta! burri o botes nxjerr thiken ngadale i afrohet viktimes sikur po i ben dance para vdekjes, kta vetem shikojn.
dhe ai kameraman si mund t'i qendroje impulsi ta filomoje dhe mos ta marri kameren tja plasi ne koke. shume intense kjo video


Postuar nga lost_soul datė 14 Prill 2011 - 17:11:

Nuk e di pse paskam respekt per kete killerin.
Cfare vendosmerie gati ritualiste qe ka!
Vallezim funeber.


Postuar nga lezhjani-82 datė 18 Korrik 2011 - 14:08:

Kyt video sapo ma trgoi nji shok


Postuar nga lezhjani-82 datė 11 Nëntor 2011 - 12:10:



Shifeni kyt qe gelltit gjerat dhe i nxjerr prap te paprekura


Postuar nga kurt datė 11 Nëntor 2011 - 13:23:

Wow lezha, crazy weirdo people ka kjo bote!


  Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »
Trego 52 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.