Forumi Horizont Gjithsej 192 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Vizioner datė 22 Shtator 2011 20:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
ja ja displine gjermane, po ēpaska qene gjermania Vizio, nejse ishalla nuk vjen dylan thuaj se ndez edhe nje tjeter


Edhe per ty, e kisha ndez prap, Piktoro!
Edhe per ..., edhe per..., edhe per...! Une e njoh fjalen "Respekt" edhe ketu.

Apo shqiptare thuj, je dhe ti ne mendime e paragjykime


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Shtator 2011 20:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Po ē'griposem.

S'na dhe nje gote vere o goce....


Postuar nga AngelDevil datė 22 Shtator 2011 21:15:

po ha rrush


Postuar nga Eria datė 22 Shtator 2011 21:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

S'na dhe nje gote vere o goce....E piva te gjithe, sorri


Postuar nga AngelDevil datė 22 Shtator 2011 21:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria


E piva te gjithe, sorriyyyy kurnace


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Shtator 2011 21:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


yyyy kurnace


He pra thuaja dhe ti..


Postuar nga AngelDevil datė 22 Shtator 2011 21:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

He pra thuaja dhe ti..omelsine si karamele kishe dale te ato fotot


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Shtator 2011 22:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


omelsine si karamele kishe dale te ato fotot


Rri mos na hap avaze tani


Postuar nga bruni22 datė 22 Shtator 2011 22:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


omelsine si karamele kishe dale te ato fototMmmmmm...


Postuar nga Eria datė 22 Shtator 2011 22:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


omelsine si karamele kishe dale te ato fotot
Per tu kafshuar, jo puthur


  Gjithsej 192 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.