Forumi Horizont Gjithsej 192 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga shelgu datė 12 Shtator 2011 12:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Eeehh, ku eshte nana, ku eshte!
Po dhe gjithe jeten nuk rrihet duke thirr nanen.
Kete rruge-menyre zgjodhem dhe duhet te kenaqemi dhe me ato gjera qe gatujme vete
E mire. Ja gatu kojshija po nuk i ka lezet dora mer. Si me ja ba?


Do mesohemi.


Postuar nga AngelDevil datė 12 Shtator 2011 12:57:

Te kam thene mos ha gjellen e botes por te komshijes vllai lool


Postuar nga dylan datė 12 Shtator 2011 14:01:

pi kafen e mjesit te treten ,u myta


Postuar nga shelgu datė 12 Shtator 2011 16:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Te kam thene mos ha gjellen e botes por te komshijes vllai lool

Rri o motra se kur na e bote nona specin e fergum...

Di nje fjale te urte:
Kush ha gjellene kojshijes ka mide te mire, thone.


Postuar nga dylan datė 12 Shtator 2011 18:43:

hic per zotin tu ba palle ariu ,ska ma mir mbaje zot per kshu


Postuar nga Eria datė 12 Shtator 2011 20:52:

Hic.


Postuar nga dylan datė 12 Shtator 2011 21:52:

hic qetsi


Postuar nga shelgu datė 13 Shtator 2011 02:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
hic qetsi


I ke te lara duart dylan?


Postuar nga Vizioner datė 13 Shtator 2011 06:39:

Post


Postuar nga dylan datė 13 Shtator 2011 12:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu


I ke te lara duart dylan?
i tehs jo me dor aty ...jam

per temen hic po lexoj ju


  Gjithsej 192 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.