Forumi Horizont Gjithsej 192 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Glaukus datė 13 Shtator 2011 19:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylansen skuptova rrush

po nanen qija ksaj jete duhet me ba njeri mendjen 12 mos me ca bythen per zog none qe han buk e pin uje
shyqyr zotit qe u bo ca kohe qe pi vetem vere


tu pa Millanin , tu pi i got vere me Dylanin dhe ......... tu prit Lulen

p.s. Dylan mos mluj me dure .... se t'myti Lulja


Postuar nga lule datė 13 Shtator 2011 20:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus

tu pa Millanin , tu pi i got vere me Dylanin dhe ......... tu prit Lulen

p.s. Dylan mos mluj me dure .... se t'myti LuljaO Glakkkkkkkkk ec se po t'pres te pim maton.
Ti e di qe s'ta kam merakun un


Ma hoqi trrunin p.c s'me hapet ndeshja e Milanit..
kush me jep ēik linkun?


Postuar nga dylan datė 13 Shtator 2011 20:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukusshyqyr zotit qe u bo ca kohe qe pi vetem vere


tu pa Millanin , tu pi i got vere me Dylanin dhe ......... tu prit Lulen

p.s. Dylan mos mluj me dure .... se t'myti Lulja
mos fol shume se ta kputa at durdulec qyqe te lash pa te hahahahhahaah


Postuar nga Glaukus datė 14 Shtator 2011 00:00:durdulec ?!
.... man men qe ne kopsht ti apo ne klas te pare
...... kan ndryshu gjojnat Dylan


Postuar nga shelgu datė 14 Shtator 2011 00:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylanca nenkupton kjo fjala shi per ty mund ta di ,se shume shpesh ke fillu te ma shkruash

psh ka shi sot ne mjes pak tani ka pushu


Po shi shiun kupton
Pse me ku te shoj mendja ty?
Glak ruje durdulecin se s'ke nuse pastaj


Postuar nga dylan datė 14 Shtator 2011 00:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus


durdulec ?!
.... man men qe ne kopsht ti apo ne klas te pare
...... kan ndryshu gjojnat Dylan

hahahhahahaha po mendoj si do ta kesh patur durdulecin i vogel oj nona jem hahahah sa nje grimce


Postuar nga shelgu datė 14 Shtator 2011 01:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
hahahhahahaha po mendoj si do ta kesh patur durdulecin i vogel oj nona jem hahahah sa nje grimce


Puuu ca i ka punu.
Glak nuk durohet.
Dylan YT!
hahahaha


Postuar nga dylan datė 14 Shtator 2011 02:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Puuu ca i ka punu.
Glak nuk durohet.
Dylan YT!
hahahaha


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Shtator 2011 06:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Sepse u jane bere damaret uje.

Ja te kendoj une nje kenge veneziane.

e mio mariņ ze bon
e mio mariņ ze bon
vjene domenika
me ungje kon baston.


Dreq!


Postuar nga Piktor datė 14 Shtator 2011 17:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Dreq!

Lere se na mbyten bubuzhelat, sapo keputa nje vile rrushi e lava mire e mire dhe sapo desha ta haja kishte qene mshefur nje cimice dhe i vinte era.
Perfundimish po ha nje molle te kuqe marlene.


  Gjithsej 192 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.