Forumi Horizont Gjithsej 192 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga dylan datė 14 Shtator 2011 17:09:

hic shoqni pas shoqnie gjithe diten jam ba si nan tereza bah


Postuar nga Glaukus datė 14 Shtator 2011 17:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
hahahhahahaha po mendoj si do ta kesh patur durdulecin i vogel oj nona jem hahahah sa nje grimcePostuar nga dylan datė 14 Shtator 2011 17:25:

hahahhahaha sa marre u vjen si femra te mluta qe slan gja pa ba


Postuar nga Eria datė 14 Shtator 2011 20:22:

Po degjoj muzike


Postuar nga dylan datė 14 Shtator 2011 21:30:

laj eshperlaj pa lillje biseda kote me njerz ca me ba duhet me kalu kohen


Postuar nga Vizioner datė 16 Shtator 2011 19:10:


Postuar nga Vizioner datė 17 Shtator 2011 03:36:

Mjesi gjumashe!

S'paska njeri per kafe ketu? Po e pije vetem atehere.


Postuar nga dylan datė 17 Shtator 2011 18:08:

po flas me nje jeten time zot s ai keq ehste me mu po prape se prape e dua


Postuar nga Vizioner datė 18 Shtator 2011 07:08:

Cfare po beni tani,tani?!

...se u ba "boze". Cfare behet ne mengjes, pasi ke mbaru "dytyrat" e tualetit, pihet Kafe

Hm...sot duhet te punoj. S'ka fundjave


Postuar nga Piktor datė 18 Shtator 2011 07:17:

Miremengjesi Vizoner.
Po pi dhe une nje kafe.


  Gjithsej 192 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.