Forumi Horizont Gjithsej 192 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 18 Shtator 2011 07:38:

C'na bete per kafe dhe ju..

Ja po pjek kafene e po degjoj kete http://www.youtube.com/watch?v=fVF4...&feature=fvwrel


Postuar nga Vizioner datė 18 Shtator 2011 07:49:

Miremengjesi Piktoro
Miremnegjesi Dulcis
Miremengjesi AL


eeeeh, une tani po pije Kafen e dyte, se ndryshe sme dilte gjumi. dhe per gjys ore me duhet te dal "Me gezim po shkoj ne pune"


Dulcis, po e ndjej aromen e kafes qe po ben, deri ketu


Postuar nga al74 datė 18 Shtator 2011 07:55:

mjess zotni! a po ia fut nji teke mre


Postuar nga AngelDevil datė 19 Shtator 2011 21:56:

po lexoj c'behet knej


Postuar nga Vizioner datė 20 Shtator 2011 15:55:

Kembekryq, para pc-se ,e kafe perpara


Postuar nga dylan datė 20 Shtator 2011 17:35:

po shkruj me vizion


Postuar nga Vizioner datė 20 Shtator 2011 18:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
po shkruj me vizion


Kiss, me dylan


Postuar nga dylan datė 20 Shtator 2011 18:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Kiss, me dylan
kiss e kthyer


Postuar nga Vizioner datė 20 Shtator 2011 20:03:

Cfare po beni tani,tani?!

Po mendoj, te shkoj te fleje apo jo!
Por skam gjume, sa te rrotullohem kot shtrire.
Ma mire po rri dhe pak, po e ndez dhe nje.


Postuar nga al74 datė 20 Shtator 2011 20:19:

Re: Cfare po beni tani,tani?!

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Po mendoj, te shkoj te fleje apo jo!
Por skam gjume, sa te rrotullohem kot shtrire.
Ma mire po rri dhe pak, po e ndez dhe nje.
e ndezim .


  Gjithsej 192 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.