Forumi Horizont Gjithsej 192 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Vizioner datė 20 Shtator 2011 - 20:26:

Re: Re: Cfare po beni tani,tani?!

Citim:
Po citoj ato qė tha al74


e ndezim .merre, ta zgjata


hm... e ndeza tjetrin une tani. Me doli gjumi keq dhe , ne 03 bie zilja .


Postuar nga dylan datė 20 Shtator 2011 - 20:26:

po mendoja sa bukur shkruan ky vizio moj zot wowwwwwwwwwwwww


Postuar nga eliz datė 20 Shtator 2011 - 20:29:

hic ja duke vertit neper koke kengen
...and you are a million miles away
so come closer
so come closer oooooo aaaaaaa ooooo aaaaaa...


Postuar nga dylan datė 20 Shtator 2011 - 20:31:

po mendoja qe disa njerez sna besojn kurr sado te mundohesh


Postuar nga Vizioner datė 20 Shtator 2011 - 20:34:

Po mendoja;
Ku te filloj me pare, ne cilen pjese te trupit, ta Kiss dylan?
Cdo pjese, ka kenaqesine dhe vecantine e vet prandaj, me qene se s'po mundem te vendos, po ja leje dylan, cfare te me afroje vete


Postuar nga dylan datė 20 Shtator 2011 - 20:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Po mendoja;
Ku te filloj me pare, ne cilen pjese te trupit, ta Kiss dylan?
Cdo pjese, ka kenaqesine dhe vecantine e vet prandaj, me qene se s'po mundem te vendos, po ja leje dylan, cfare te me afroje vete
hahahahhahahahhaha vizio merr ca te pelqej pjesen tjeetr ne kosh


Postuar nga Vizioner datė 20 Shtator 2011 - 21:22:

Naten e mire te gjitheve!

FLM per kenaqesine e bashkebisedimit.

Kalofshi kendshem dhe mire u pafshim neser ne mjes nga ora 04 (po e ndigjova zilen).
dylan, kalofsh bukur mbasditen, dhe mos harro tme besh nje kafe ne mjes Kiss


Postuar nga dylan datė 20 Shtator 2011 - 21:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Naten e mire te gjitheve!

FLM per kenaqesine e bashkebisedimit.

Kalofshi kendshem dhe mire u pafshim neser ne mjes nga ora 04 (po e ndigjova zilen).
dylan, kalofsh bukur mbasditen, dhe mos harro tme besh nje kafe ne mjes Kissok zemra me gjithe qef


Postuar nga shelgu datė 21 Shtator 2011 - 02:12:

dylan si ke qene ti? Se ta kam merakun, na vere nje foto qe te qetsohet forumi.


Postuar nga Vizioner datė 21 Shtator 2011 - 03:17:

Shpejt e shpejt tuj pire kafen.

Te rroje zilja e dyte qe ra mbas gjys ore se e para se beri efektin, do mi kishte lene robt ne stacion duke pritur


  Gjithsej 192 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.