Forumi Horizont Gjithsej 192 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Vizioner datė 22 Shtator 2011 17:46:

uuufffffff


Postuar nga Vizioner datė 22 Shtator 2011 19:39:

Po e ndes dhe nje, sa te mbaroji dhe ika une. S'paska muhabet sonte ketu


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Shtator 2011 19:43:

Sa duhan ne dite pi ti Vizioner?


Postuar nga Vizioner datė 22 Shtator 2011 19:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Sa duhan ne dite pi ti Vizioner?


Zakonisht, se mbaroj nje pakete por, kur kam ndonje Linje me shume pushime shkon ke 1 e gjys.
Po kafja prane timonit


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Shtator 2011 19:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Zakonisht, se mbaroj nje pakete por, kur kam ndonje Linje me shume pushime shkon ke 1 e gjys.
Po kafja prane timonit


S'pike pak jo..


Postuar nga Eria datė 22 Shtator 2011 19:51:

Po ē'griposem.


Postuar nga Vizioner datė 22 Shtator 2011 19:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

S'pike pak jo..Relative.

hm... i ka vetmia (ja veje une shpesh vetes si justifikim ), edhe keto "vese"


Postuar nga Vizioner datė 22 Shtator 2011 20:34:

hm... e ndeza dhe nje por, ky eshte i fundit 100% per sonte.
Vrap ne gjume pastaj se na do puna ne krye te detyres neser


Postuar nga Vizioner datė 22 Shtator 2011 20:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Po ē'griposem.


Ene ti!?

Aq larg Dulcis dhe ta ngjithi?


p.s. Eria, dil nje here nga EL dhe tako Claren. E ke atje. Sa me ka marre malli! Nje muaj qe se kam pa


Postuar nga Piktor datė 22 Shtator 2011 20:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
hm... e ndeza dhe nje por, ky eshte i fundit 100% per sonte.
Vrap ne gjume pastaj se na do puna ne krye te detyres neser

ja ja displine gjermane, po ēpaska qene gjermania Vizio, nejse ishalla nuk vjen dylan thuaj se ndez edhe nje tjeter


  Gjithsej 192 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.