Forumi Horizont Gjithsej 34 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 331 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- L.Basha Vs E.Rama (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18322)


Postuar nga lost_soul datė 27 Mars 2011 - 19:07:

Nje koment kisha per kete me lart.

Mund te kete ndonje gje te vertete, por ne pergjithsi, kur teorite konspirative jane te mbushura me shume elemente, atehere gjasat jane qe ne teresi te jete e pavertete.

p.s.
S'ka nevoje Berisha t'i bije nga kina te eliminoje Lulin. Nejse...


Postuar nga BIONDIA datė 27 Mars 2011 - 19:11:

Citim:
Po citoj ato qė tha RIP Gibbs
Po fitoi Basha bashkine e Tiranes fillon edhe internimi i lene pergjys ndaj meje dhe familjes time


epo po lutem mos fitoje po qe se gjendja e familjes tende qeka kaq keq dhe pse une ate psikopatin Ramen se duroj dot ...dmth e bija e Sales ben gili -vili me kete Bashen ...ma car gusto paska ne ky dreq ajo si femer ta shpif nesje ...une do preferoja ndonje tjeter per bashkine e tirones .


Postuar nga RIP Gibbs datė 27 Mars 2011 - 19:11:

Mos i merr shume seriozisht keto qe thashe se ai rrezik vdes per Lulin..dhe e ka vene regjent...nuk e di si mund te jete thjesht ja futa kot dhe as nuk e besoj ate qe kam shkrujt


Postuar nga RIP Gibbs datė 27 Mars 2011 - 19:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


epo po lutem mos fitoje po qe se gjendja e familjes tende qeka kaq keq dhe pse une ate psikopatin Ramen se duroj dot ...dmth e bija e Sales ben gili -vili me kete Bashen ...ma car gusto paska ne ky dreq ajo si femer ta shpif nesje ...une do preferoja ndonje tjeter per bashkine e tirones .

e moj dhe ti se ska vdekur njeri nga internimi do gjendet nje zgjidhje per cfare jam une gjith ky djale une do ti shpetoj prap


Postuar nga AngelDevil datė 27 Mars 2011 - 20:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha RIP Gibbs
.. Argita Berisha ja thith Lulit


cfare i thith mo


Postuar nga kendrevica datė 27 Mars 2011 - 21:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne
Ka rendesi t'zhduket, ouuuu ai psikopat ore, sdi si ka kandidatuar edhe fituar per kaq vite.

mos mdil kundershtar ore se e ke pisk ketu !



Dakord moj flower por vetem me nje kusht,nqse ju do te punoni si shefe e zyres se lejeve te ndertimit ne bashki,ne menyre qe te na japesh ndonje shesh ndertimi per pallat. Une kam kerkuar ndryshim gjithandej,pra edhe ne bashkin e Tirones.Por asnjehere nuk do te pushoje se theni se Sali palla duhet larguar nga pushteti. Mbase ai vend do te clirohet nga zagar te till.


Postuar nga lule datė 27 Mars 2011 - 23:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul
Nje koment kisha per kete me lart.

Mund te kete ndonje gje te vertete, por ne pergjithsi, kur teorite konspirative jane te mbushura me shume elemente, atehere gjasat jane qe ne teresi te jete e pavertete.

p.s.
S'ka nevoje Berisha t'i bije nga kina te eliminoje Lulin. Nejse...




Jam shum dakort me ty , biles do shtoja diēka .keq mire nami u boft .

Eshte nje shprehje, kur diēka formohet ne baze te nje genjeshtre, eshte pa bazament, aq e tepruar e aq fallco duket, qe vet autori i asaj pergenjeshtre, seshte i sigurte te eci perpara apo jo.

Tani ec e mere vesht , sa eshte ber mullari.


Postuar nga lule datė 27 Mars 2011 - 23:44:

kendrevica :

Dakord moj flower por vetem me nje kusht,nqse ju do te punoni si shefe e zyres se lejeve te ndertimit ne bashki,ne menyre qe te na japesh ndonje shesh ndertimi per pallat.


Amon re ndaj s'du me hudh kandidature, shif pa apliku direkt per interesa t'votojne .
jo re jo skam me i hy politikes ne Shqiperi..psh Faje je i lir .

************************************


AngelDevil


tani do na thoni a jo ca eshte kjo e thithmja apo te therras Cecin dhe Lulen te ma shpjegojne.

Prezent si eshte puna?


Postuar nga Vizioner datė 28 Mars 2011 - 04:20:

Re: Re: Re: L.Basha Vs E.Rama

Citim:
Po citoj ato qė tha RIP Gibbs
Po fitoi Luli na hap naj vend ne Frankfurt..per muve ...babain tim e liroi nga detyra pa nder sa u be Minister i jashtem...qe babai im ka punuar me salen, mejdanin moisiun, dhe mustafain para se luli te behej minister i jashtem..do me heqin dhe mamane tani po fitoi ....



Hec Gibbs, do dali dhe per ty nje vend ketu


...Une e thashe edhe me lart, nuk eshte me asgje cudi ne shqiperi. Edhe mund te fitoji Lulka


Postuar nga Fajtori datė 28 Mars 2011 - 05:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
As njoni as tjetri tironc .... Ramadan Kafsha do thoshte ...na myten jabanxhinjte


Sa breza duhet me qene tironc per tu qujt tironc? Familjen e L. Bashes e njoh dhe s'me duket se ka ardh tani ne Tirane. Madje dhe shtepine e kane pas me oborr neper lagje te vjetra ne Tirane. Pak veshtire te quhen te ardhur, megjithese nuk i njoh mire detajet. Te na ndricoje AngelDevil.


  Gjithsej 34 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 331 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.