Forumi Horizont Gjithsej 34 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 331 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- L.Basha Vs E.Rama (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18322)


Postuar nga lule datė 28 Mars 2011 - 08:51:

Basha 3 60.00%
Rama 2 40.00%


Yyy mire ,deri tashi, duke u bazu qe ketu pjesa me e madhe jan, *E Majte* , po me surprizon ky rezultat ..e mendova me bindshem Edin lol


Postuar nga RIP Gibbs datė 28 Mars 2011 - 14:48:

Re: Re: Re: Re: L.Basha Vs E.Rama

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner



Hec Gibbs, do dali dhe per ty nje vend ketu


...Une e thashe edhe me lart, nuk eshte me asgje cudi ne shqiperi. Edhe mund te fitoji Lulka

Po normal qe mund te fitoj sa te jete Shpellari ne krye bashke me barbaret qe na kane zaptuar Tironen ne cdo cep...ka ndjekur politiken e Zogut qe i solli te gjithe patriotet e vet ne Tr qe ne rast rreziku ti mbronin bycen...Po fitoi Luli Shqiperia do behet nje vend ku duhet te arratisesh naten sdo kete me opozite fare e imagjinon dot nje vedn vetem blu me nje opozite vk..qe vetem bertet..nje lloj fashizmi i moderuar...Ti rrofsh per venin se harrova


Postuar nga RIP Gibbs datė 28 Mars 2011 - 14:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne



Jam shum dakort me ty , biles do shtoja diēka .keq mire nami u boft .

Eshte nje shprehje, kur diēka formohet ne baze te nje genjeshtre, eshte pa bazament, aq e tepruar e aq fallco duket, qe vet autori i asaj pergenjeshtre, seshte i sigurte te eci perpara apo jo.

Tani ec e mere vesht , sa eshte ber mullari.

Ku e pe genjeshtren ti aty profesore? Dhe e njeh gje ate autorin e asaj "pergenjeshtre"? Pergenjeshtre eshte fjala me pa vend ketu po te studiojme nga na terminologjike...ska asnje lloj kuptimi


Postuar nga AngelDevil datė 28 Mars 2011 - 15:37:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Sa breza duhet me qene tironc per tu qujt tironc? Familjen e L. Bashes e njoh dhe s'me duket se ka ardh tani ne Tirane. Madje dhe shtepine e kane pas me oborr neper lagje te vjetra ne Tirane. Pak veshtire te quhen te ardhur, megjithese nuk i njoh mire detajet. Te na ndricoje AngelDevil.



7 breza

Basha eshte familja e Lindes gruas se tanishme te Rames dhe jane puro tironca por Luli me sa di une jo.

p.s. kam hall se te verboj po te ndricova une


Postuar nga lost_soul datė 28 Mars 2011 - 16:26:

Do jete gallate sikur te fitoi Rama dhe Berisha/Luli te mos njofe zgjedhjet.

I pale do protestojne per zgjedhjet e pergjithshme, i pale tjeter per zgjedhjet lokale.

Ishalla ndodh, dum gallate..


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 28 Mars 2011 - 16:37:

Po ju akoma vazhdoni te shihni tv e te lexoni gazeta?


Postuar nga Fajtori datė 28 Mars 2011 - 20:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


7 breza


p.s. kam hall se te verboj po te ndricova une



A di gje si ka qene Tirana 7 breza para? Nje garrumull katunaresh qe me i miri dinte te vinte firmen e vet. Qytetin e bejne ata qe e jetojne, prandaj mos u cudit qe te dale ndonje nga Berati apo Shkodra 10 vitet e ardhshme dhe te behet kryetar bashkie. Dhe ndoshta mund ta drejtoje Tiranen me mire se ata qe e mbajne veten per tronca.



Fleur me Rip, sikur ta moderoni pak dialogun...


Postuar nga AngelDevil datė 28 Mars 2011 - 20:46:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


A di gje si ka qene Tirana 7 breza para? Nje garrumull katunaresh qe me i miri dinte te vinte firmen e vet. Qytetin e bejne ata qe e jetojne, prandaj mos u cudit qe te dale ndonje nga Berati apo Shkodra 10 vitet e ardhshme dhe te behet kryetar bashkie. Dhe ndoshta mund ta drejtoje Tiranen me mire se ata qe e mbajne veten per tronca.







Postuar nga AndreaPirelli datė 28 Mars 2011 - 23:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha Heyday
Po ju akoma vazhdoni te shihni tv e te lexoni gazeta?


Honey .......... busy tonight ??????


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 28 Mars 2011 - 23:30:

Citim:
Po citoj ato qė tha AndreaPirelli


Honey .......... busy tonight ??????


Never.......... for you......


  Gjithsej 34 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 331 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.