Forumi Horizont Gjithsej 34 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 331 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- L.Basha Vs E.Rama (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18322)


Postuar nga AngelDevil datė 06 Maj 2011 - 12:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner



aha, e kuptova kujt do ja japesh voten


Nejse...



Bashen do votoj ... them ta provoj nje here s'kam alternative me te mire pasi ate qe votova sma mbushi mendjen ... nga e keqja me e madhe do zgjedh me te voglen


Postuar nga Vizioner datė 06 Maj 2011 - 19:41:

Thumbs down

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


Bashen do votoj ... them ta provoj nje here s'kam alternative me te mire pasi ate qe votova sma mbushi mendjen ... nga e keqja me e madhe do zgjedh me te voglen




hm... eshte zgjedhja jote!

Por me cudit nje gje tek shprehja jote "nga e keqia me e madhe do zgjedh me te voglen", pra, VRASESIN e cileson-quan "te keq te vogel"!!!!!!!!!!!!??????????



p.s. Po me shtremberohet qafa duke e tund koken me habi, mbasi lexova kete!


Postuar nga AngelDevil datė 06 Maj 2011 - 19:46:

Po e vertete zgjedhja eshte personale dhe vota e fshehte dhe pse une e deklarova.... qe kam arrit ne kete konkluzion kam analizuar disa gjera qe Basha me bind me shume se Rama. Vrasesin e keni mes jush mgjate sdua te flas per te mos dale jashte teme nga debati qe mund te lindi.

Jam e bindur 100 % qe Basha fiton ne Tirane. Ka shume njerez si une te majte qe do e votojne Vizio pervec elektoratit te djathte + LSI.


Postuar nga Fajtori datė 06 Maj 2011 - 20:20:

Eh c'ben PROPAGANDA. Ca milione ketej, ca firma andej, ca postera, ca reklama, ca party te living roomi, ca vizita ne shtepi tironsish, ca postera me gruan, dhe hopa... zgjidhet dilema e votimit.

Fundja per cfare i marrin leket amerikanet, po te mos benin punen qe i caktohet: manipulimi i elektoratit.


Postuar nga Fajtori datė 06 Maj 2011 - 20:23:

Ah se harrova, krahu i PD-se ofron bileta falas nga Italia per Shqiperi... nese voton per PD-ne.

Shfrytezoni rastin...


P.s. Prape pas politikes mbeti ky popull. Se kuptoi njehere vleren e bojkotit pervecse me arme.


Postuar nga BIONDIA datė 06 Maj 2011 - 20:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Ah se harrova, krahu i PD-se ofron bileta falas nga Italia per Shqiperi... nese voton per PD-ne.

Shfrytezoni rastin...




Qyqa ne kete kishim manget ketu e ke fisin ...po iki nga italia u pa puna ...


Postuar nga lule datė 06 Maj 2011 - 20:27:

Naj ofert me t'mire se kjo qe perserite ka mo Faje? jo per gjo, po mar avionin po qe...

ē'jan keto qe diskutoni aman??


Postuar nga AngelDevil datė 06 Maj 2011 - 20:27:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Eh c'ben PROPAGANDA. Ca milione ketej, ca firma andej, ca postera, ca reklama, ca party te living roomi, ca vizita ne shtepi tironsish, ca postera me gruan, dhe hopa... zgjidhet dilema e votimit.

Fundja per cfare i marrin leket amerikanet, po te mos benin punen qe i caktohet: manipulimi i elektoratit.



me thane qe te kishin pa ne te dyja mitingjet ... turp te kesh lool


Postuar nga Fajtori datė 06 Maj 2011 - 20:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne
Naj ofert me t'mire se kjo qe perserite ka mo Faje? jo per gjo, po mar avionin po qe...

ē'jan keto qe diskutoni aman??



Mos duhet ta regjistroj te bindesh. I kishin thene cope nje shoku, po te duash hajde e ke bileten falas... Vota dihet per ke duhet te jete.


AD, isha vezhgues i jashtem. Po te kam bo fotografi tu ngrit dy gishtat te mitingu PS dhe grushtin te mitingu PD. Mire qe nuk vajta te mitingu LSI thuaj


Postuar nga AngelDevil datė 06 Maj 2011 - 20:37:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori



AD, isha vezhgues i jashtem. Po te kam bo fotografi tu ngrit dy gishtat te mitingu PS dhe grushtin te mitingu PD. Mire qe nuk vajta te mitingu LSI thuaj




hahahaa kshu jam une me turbullu ujrat qe te pastrohen ... paske bere mire qe nuk shkove te mitingu i trete... ju ngrita gishtin e mesit atyre loool


  Gjithsej 34 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 331 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.