Forumi Horizont Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »
Trego 57 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Shprehje te ndryshme marre nga facebook. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18467)


Postuar nga lezhjani-82 datė 25 Shtator 2011 - 23:29:

Shprehje te ndryshme marre nga facebook.

Po e hap kete teme ngaqe duke shfletuar gati cdo dite facebook lexoj shpesh here shprehje interesante nganjehere gallate e nganjehere cinike. shpesh kam menduar ti hedh ketu e ti ndaj me ju. kuptohet pa ju hequr te drejtat autoreve qe i kane publikuar, neper faqe apo grupe te vecanta . ju ftoj dhe juve. sot pershembull lexova: 'sa here lexoj mbi pakete qe duhani vret, pi nje cigare nga merzia'


Postuar nga al74 datė 26 Shtator 2011 - 22:22:

per aq sa i hedh ndonje sy me bejne pershtypje (nga persona qe i kam njohur ) perdorimi pa kriter i : jeni si Yje , si shpirt
kto me duken shume ineresante. nje menyre moderne per ti thene tjetrit - kalo rradhen.


Postuar nga dylan datė 26 Shtator 2011 - 22:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
per aq sa i hedh ndonje sy me bejne pershtypje (nga persona qe i kam njohur ) perdorimi pa kriter i : jeni si Yje , si shpirt
kto me duken shume ineresante. nje menyre moderne per ti thene tjetrit - kalo rradhen.epo ca kan em than tjeter ,ajo ehste tja bajn qefin dhe kur se mendojn


Postuar nga Deb* datė 26 Shtator 2011 - 23:02:

CELESI I SUKSESIT
1-Njė burre i suksesshem ėshtė ai qė fiton mė shumė para nga sa mund tė shpenezoje gruaja e tij.

2-Njė grua e suksesshme ėshtė ajo qė gjen njė burrė si ky.
P.s (Duket sikur ne e kemi me te thjeshte, por ku gjenden kollaj meshkuj te tille thuaj!)


Postuar nga lezhjani-82 datė 09 Tetor 2011 - 22:20:

Nese nuk ja del dot qd me heren e pare, atehere parashutizmi nuk ben per ty


Postuar nga dylan datė 11 Tetor 2011 - 02:05:

cfare po me bente eprshtypje sot pikerisht

njerez ne fb qe urojne ditelindjen e femive te tyre po ne fb
se kuptoj pse e bejne ,perderisa ne shoqri se ke ,ne shtepi po skuptoj pse
thjesht me ngjan pa kuptim


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 11 Tetor 2011 - 09:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
cfare po me bente eprshtypje sot pikerisht

njerez ne fb qe urojne ditelindjen e femive te tyre po ne fb
se kuptoj pse e bejne ,perderisa ne shoqri se ke ,ne shtepi po skuptoj pse
thjesht me ngjan pa kuptim


Ohhh sa fiksim! E ka nga ata qe nuk mjaftohen me dy fjale, por pergatisin carcafin me urime. Maksimumi eshte kur shtojne ne fund: e urojne babi, mami... etj etj.


Postuar nga Eria datė 11 Tetor 2011 - 09:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Ohhh sa fiksim! E ka nga ata qe nuk mjaftohen me dy fjale, por pergatisin carcafin me urime. Maksimumi eshte kur shtojne ne fund: e urojne babi, mami... etj etj.

Ka dhe nga ata qe te bejne poezi


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 11 Tetor 2011 - 09:56:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Ka dhe nga ata qe te bejne poezi


Ata jane rast me vete.. te lutem shume mos m'i ngaterro gjerat!


Postuar nga Eria datė 11 Tetor 2011 - 10:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Ata jane rast me vete.. te lutem shume mos m'i ngaterro gjerat!Ke te drejte!


  Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »
Trego 57 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.