Forumi Horizont Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »
Trego 30 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ndarja e epokave ne forum (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18516)


Postuar nga tpk datė 07 Dhjetor 2011 - 14:37:

Ndarja e epokave ne forum

Ky eshte nji sygjerim me shume per administratoret dhe moderatoret, por edhe ju te tjeret jepni mendimet tuaja te pavlefshme.

Po mendoja qe kete forum ta ndajme ne 2 epoka.

1. Para TPK/Minor Threat
2. Pas TPK/Minor Threat

Sepse per mendimin tim eshte arritje e madhe per ket forum qe keni lene kaq shume te shara (megjithese 30% te dergesave te mija jane fikur) dhe qe nuk na keni perjashtuar akoma.

Do thoni ju tashi - "Shum rendesi po i jep vetes ti TPK'. Po te shikoni interesat e mia ketu :http://www.forumihorizont.com/showt...?threadid=18504 aty ke numri 6 do shifni qe un gjithmon shof veten ne pasqyre pranej mos me cani shum karin.

Sediljet e makines i kam me emrin tim dhe para shpis time kam nji bust timin 50 metra te larte qe e shof me admirim c'gjo mengjes.

Si mendoni? Ta ndajme forumin pergjys ne 2 epoka?


Postuar nga lezhjani-82 datė 07 Dhjetor 2011 - 14:49:

Hajt merre i ban rrushi, bashk me big threat meqe jeni shok. Do e vendosim me vone kur ta heqim edhe mundoju me u fut me nick te tjer se do ja dalesh...


Postuar nga fugazi datė 01 Shkurt 2012 - 21:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
edhe mundoju me u fut me nick te tjer se do ja dalesh...


hej ckemi


Postuar nga lezhjani-82 datė 01 Shkurt 2012 - 21:37:

sillu mir...


Postuar nga fugazi datė 01 Shkurt 2012 - 21:47:

per ifare kohe...


Postuar nga lule datė 01 Shkurt 2012 - 21:47:


Postuar nga altini datė 01 Shkurt 2012 - 22:33:

Per cfare behet fjale ne kete teme?


Postuar nga altini datė 02 Shkurt 2012 - 21:15:

Mos behet gje fjale per kontrollin total te butonave te forumit ne Internet?


Postuar nga Misha datė 23 Gusht 2012 - 08:53:

Altino me bej nje xhiro me motor se e kam fiksim ate kongen


o kozeta o kozeta humbe virgjerine
per i xhiro me makine

te te pres apo do me presesh'?


Postuar nga bledarcela datė 24 Gusht 2012 - 16:33:

Ky Altini shume i pakulture nga goja ti faje.

O misha hajt se po te pres ke oborri. Aty jam un duke pi redbull.


  Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »
Trego 30 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.