Forumi Horizont Gjithsej 21 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 205 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- dalim per kafe? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12253)


Postuar nga Animal datė 08 Shtator 2006 - 10:36:

dalim per kafe?

desha te dija cdo the thote per meshkujt kur ftojne nje vajz per kafe.....
dhe cmendojne vajzat kur nje mashkull i fton per kafe...

p.s ne shqiperi


Postuar nga amor alucius datė 08 Shtator 2006 - 13:22:

Re: dalim per kafe?

Citim:
Po citoj ato qė tha Animal
p.s ne shqiperi


Per ne jashte si i bohet?

 


Postuar nga Animal datė 08 Shtator 2006 - 14:17:

Re: Re: dalim per kafe?

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius


Per ne jashte si i bohet?

 




jasht kafja eshte edhe kafe!


Postuar nga Niqua datė 08 Shtator 2006 - 14:35:

une se mar per te keqe nese e njoh dhe e kam shok

 


Postuar nga Animal datė 08 Shtator 2006 - 15:30:

Re: dalim per kafe?

Citim:
Po citoj ato qė tha Animal
desha te dija cdo the thote per meshkujt kur ftojne nje vajz per kafe.....
dhe cmendojne vajzat kur nje mashkull i fton per kafe...

p.s ne shqiperi



me falni ....
nese ju fton per kafe dikush qe nuk e njihni ose e njihni shume pak.....


Postuar nga Niqua datė 08 Shtator 2006 - 15:35:

Re: Re: dalim per kafe?

Citim:
Po citoj ato qė tha Animal


me falni ....
nese ju fton per kafe dikush qe nuk e njihni ose e njihni shume pak.....



 

nese me pelqen dal me gjith qefe nese sme pelqen nuk dal dhe i them flm por skam mundesi kam te dashur... nese me thot po shoqerisht po te thrras nuk po te propozoj... ateher i them me fal por e kam te dashurin xheloz dhe smund te prish jeten private timen per nje kafe..


Postuar nga cupka datė 08 Shtator 2006 - 16:39:

Re: dalim per kafe?

Citim:
Po citoj ato qė tha Animal
dhe cmendojne vajzat kur nje mashkull i fton per kafe...


verja nje cikez apostrofin atij llafit te nenvizuar se per pak na bere te cmendura vertet :p ... jo pa qellim na mesuan vjershen e Besnikut ne klase te pare:
per nje m qe ti se ve
fjala mik behet ik
(lol)

e qe thua ti Kafshe (lol, megjithese tek e fundit une ne nofken tende po te adresohem) po te pelqeja gjerat e dukshme (menyren e te sjellurit, te komunikuarit, te aparences, dmth te paraqitjes se pergjithshme) tek ky kafe-piresi (lol) do dilja me te. E po nuk me pati bere pershtypje nje 'rofsh per oferten por kam plane te tjera' i mbyll hesapet shkurt, shpejt e pa plage.


Postuar nga Glaukus datė 08 Shtator 2006 - 19:14:

Re: Re: Re: dalim per kafe?

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane


 

nese me pelqen dal me gjith qefe nese sme pelqen nuk dal dhe i them flm por skam mundesi kam te dashur... nese me thot po shoqerisht po te thrras nuk po te propozoj... ateher i them me fal por e kam te dashurin xheloz dhe smund te prish jeten private timen per nje kafe..



...................po me muve pse nuk i bone kto filma ??? apo nuk me rezistove dot ???????

.................... ēupke - po te ftoja une do dilnim !!.........edhe une jam iēik nazeli , po nuk qe e mire ( femra ) jo per kafe po as syte nuk ja hedh..................iiiiiiiiiiiiiii boj shaka


Postuar nga cupka datė 08 Shtator 2006 - 20:18:

Re: Re: Re: Re: dalim per kafe?

Citim:
Po citoj ato qė tha glaukus
... ēupke - po te ftoja une do dilnim !!.........edhe une jam iēik nazeli , po nuk qe e mire ( femra ) jo per kafe po as syte nuk ja hedh..................iiiiiiiiiiiiiii boj shaka


thua valle? Ti ngele duke ja tundur bishtin sa Dreqes e sa Katilkes kam hall do me ngaterrosh emrin dhe ajo kafeja tende do kthehet ne farmak! Tani ti te me farkosesh me ftove? Rofsh per oferten por kam plane te tjera


Postuar nga Glaukus datė 08 Shtator 2006 - 20:34:

hahah........

po te pelqeja gjerat e dukshme (menyren e te sjellurit, te komunikuarit, te aparences, dmth te paraqitjes se pergjithshme) tek ky kafe-piresi (lol) do dilja me te.


............... ēupkaaa !!

................ po mir mi .....un i plotesoja kushtet lart 1000% , pastaj nuk do te leja une te merziteshe joooooooooooo ...................


  Gjithsej 21 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 205 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.