Forumi Horizont Gjithsej 52 faqe: « E parė ... « 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 » ... E fundit »
Trego 52 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Mbi kėtė forum (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=111)
-- Mendimet tuaja mbi Rregulloren e Forumit! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12600)


Postuar nga Cindi datė 14 Dhjetor 2006 - 14:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr
Klodel me fal qe po nderhy por nuk po e kuptoj mire kete problemin tend, mbase eshte dhe ora e vone dhe lodhja e dites, por ti e ke hallin me rregulloren apo me Kontinentin pse eshte vere moderator? Sepse nuk e kuptoj mire.

Sepse ti ke filluar te ankohesh qe diten qe ai hyri ne forum dhe akoma vazhdon e ankohesh por me replika te ndryshme.

Dhe kur thuan (ju pushteti qe e votuat), c'fare do te thuash me kete? Qe stafi eshte cmendur qe futi nje anetare si Kontineti i cili nuk ka pike rrespekti ndaj aneterve (sipas teje).
C'do anetare mund te beje kerkese per moderim dhe propozimet hidhen ne staf, sic e din mire dhe ti dhe kur sondazhi del pozitiv kandidati hyn direkt ne staf.
Tani se ty s'te pelqen menyra e komunikimit te Kontinentin dhe 1000 te tjerve i pelqen, c'fare faji ka stafi ne kete mes?????????????

Nese doni te komentoni rregulloren, bejeni ne menyre qe problemet personale te rrijne jashte kesaj teme sepse me duket sikur jemi kthyer 1 vit mbrapsh po me te njejta "muhabete".

Te gjithe kemi antipatite tona ne forum, por kjo s'do te thote qe une te dal ne shesh e te bertas me te madhe se filanin e urrej.
Mua p.sh mund mos te me pelqeje gjysma e stafit, por jam perpjekur qe gjerat personale ti lej jashte dhe te permiresoj ate c'fare eshte e mundur.

Mbase mund te dukem sikur po mbroj nje moderator por ta siguroj qe edhe Kontinenti ka anet e tij negative, ashtu sic i ke pasur dhe ti kur moderoje, dhe ashtu sic i kemi te gjithe. Asnjeri nuk eshte perfekt ne kete bote.

Edhe icik me qete here tjeter se s'jemi ne lufte.





Po mire moj Lela ime e dashur, hajt ta zeme se ke te drejte, qe klodel dhe konti grricen per frona dhe kane hesape te vjetra stafi dhe inate, qe nuk i harrojne dot kollaj.

Po me mua c'ka konti, qe une, as per frona s'e kam pas ndonjehere ne mendje dhe shkallet e hierarkise dhe sidomos ato te pallateve, kohet e fundit i kam marre kaq inat, sa s'du me i ngjit fare, thjesht du me u ul ketu me pi ndonje kafe, kur me teket e me hedh nga nje kunj, per me kalu diten, ja ashtu si neper kafeniot europiane, se ne keto amerikanet te gjithe hyjne e dalin si delet dhe vetem me bisht te syrit shikojne.

Apo me ngjitet nga mbrapa konti, meqe jam mall, gjysem i vendit dhe gjysem i jashtem. Sipas kontit duhet me qene ose i jashtem ose i vendit dopjo, te shartuarit nuk pranohen, keshtu qe duhet ti luftojme dhe ti ndjekim kemba- kembes dhe ti ofendojme dhe ti ironizojme dhe ti bastardojme postimet e tyre. Mos valle kjo hyn ne anet negative te kontit, per te cilat forumi dhe gjithe anetaret e forumit duhet te bejne perjashtim. Atehere duhet ta shtoni kete si pike te vecante ne rregulloren e forumit.

Pika e fundit e rregullores se forumit (po jua sugjeroj une ta shtoni atje)

"Kemi nje moderator te vecante, qe ka shume ane negative ne komunikim me anetaret, por ju veme ne dijeni, se duhet ta pranoni si te tille. Nuk kemi tjeter opsion"

Hajt shendet Lela dhe gjithe te mirat.

Jo per gje, por une e kam pranuar kontin, nji ashtu si asht pa ndryshime...dhe vazhdoj punen time per agjitacion dhe propagande dhe pij kafen me qetesi, sidomos kete te mengjezit, qe me shijon shume...


  Gjithsej 52 faqe: « E parė ... « 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 » ... E fundit »
Trego 52 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.