Forumi Horizont
Trego 35 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė qeshim pak... (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=132)
-- Tabelat e qarkullimit rrugor! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=13024)


Postuar nga Lela_Dr datė 24 Janar 2007 - 12:48:

Tabelat e qarkullimit rrugor!


Postuar nga leopardi datė 24 Janar 2007 - 13:03:

 

 

te lesecme ...sa kam qesh

 


Postuar nga erta31 datė 24 Janar 2007 - 13:07:

Shume interesante historia Lela.


Postuar nga lezhjani-82 datė 24 Janar 2007 - 19:01:

ajo tabela "e kuptoi qe ajo nuk ishte e virgjer"...hahahaha.


Postuar nga tresh datė 24 Janar 2007 - 19:07:

per te mos lene nje grua shtatzane perdorni prezervativ,me te gjitha te tjerat mos e perdorni....


Postuar nga dennisi_uk datė 24 Janar 2007 - 21:46:

Nice nje kuptim i lezetshem well done girl


Postuar nga erta31 datė 25 Janar 2007 - 15:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh
per te mos lene nje grua shtatzane perdorni prezervativ,me te gjitha te tjerat mos e perdorni....


hahaha!

tresh me shkrive. e lezetshme batuta.


Postuar nga misterioz datė 25 Janar 2007 - 18:29:

Atij ju ngref dhe e penetroj,sikur ta dija

E forte kjo.


Postuar nga Amstel datė 27 Janar 2007 - 20:21:

hahaha e fort kjo lela


Postuar nga Nigo datė 27 Janar 2007 - 22:04:

Moj Shefe kėto ke mėsuar ti kur ke mar patentėn...


Postuar nga Lela_Dr datė 28 Janar 2007 - 14:42:


Postuar nga Rebele datė 19 Prill 2007 - 12:57:


Postuar nga Lela_Dr datė 19 Prill 2007 - 13:06:

Citim:
Po citoj ato qļæ½ tha Nigo
Moj Shefe kļæ½to ke mļæ½suar ti kur ke mar patentļæ½n...


Jo vetem keto, por dhe shume gjera te tjera, p.sh si te rrish ne kryqezim, si te parakalosh, si te mbash distancat


Postuar nga Ari. datė 18 Korrik 2007 - 22:52:

Talking

ej po ku me pe moj.???


Postuar nga diabolic datė 19 Korrik 2007 - 00:03:

Re: Tabelat e qarkullimit rrugor!

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr




Moj ti lela kush te autorizoi ty te tregoje historine time .
Me falni ketu eshte cenuar privacy im.
Do te denoncoj ne organet koopetente


Postuar nga briseide datė 19 Korrik 2007 - 00:07:

Ehe,dolet te gjithe me kalamaja ketu

Lela shume per te qeshur historia


Postuar nga jolanda datė 15 Nëntor 2007 - 16:27:

Njė Shqiptar (nga Vlora) tip «V.I.P.o» nė Angli shkon pėr intervistė nė Komisariatin e Lart pėr Refugjatėt dhe Apatridėt.Me qėllim qė tė fitonte statusin refugjat politik ai pas njė ‘konsultimi’ me disa bashkpatriotė tė tjerė gjeti variantin mė tė besueshėm :Te shtirem si Kosovar.Hyn nė sallėn e intervites, pėrballė tij njė oficer tepėr i pregatitur rreth ēeshtjeve ne Ballkan dhe posaēėrisht, Kosovėn.
Nė pergjithesi inetrvisat zhvilohet gjatė 3 deri nė 4 orė me dy pushime tė shkurtra ,kėto tė fundit me qėllim qė azilanti tė relaxohet ,bile u afrojn dhe kafe por Shqipot mendojnė se do ket ndonjė «ilaē» brenda dhe e refuzojnė kafen.
Pasi paraqiti «problemin» e tij politik refugjati duhej, sipas procedurės ti pėrgjigjej disa pyetjeve,tė cilat shpesh herė janė tė vėshtira Pas njė « bombardimi » me pyetje nga ana e oficerit i cili kishte hartėn e Kosoves nė kompjuter:
Oficeri: Nga ē’vend i Kosoves jeni ju ,zoti Hasan
Azilaniti (i ashtuquajtur tashmė Hasan): Unė jam nga Peja, ore
Oficeri: Sa km larg ėshtė Peja prej Prishtinės?
Hasani as e kishte iden fare se ku binte Peja
Hasani: 80 km
Oficeri: Jo ,ėshtė 40 km
Hasani: Ore kokpagure, unė tė them vajtje –ardhje, apo do rrim nė Prishtin ne?


Postuar nga misterioz datė 22 Nëntor 2007 - 19:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha jolanda
Njė Shqiptar (nga Vlora) tip «V.I.P.o» nė Angli shkon pėr intervistė nė Komisariatin e Lart pėr Refugjatėt dhe Apatridėt.Me qėllim qė tė fitonte statusin refugjat politik ai pas njė ‘konsultimi’ me disa bashkpatriotė tė tjerė gjeti variantin mė tė besueshėm :Te shtirem si Kosovar.Hyn nė sallėn e intervites, pėrballė tij njė oficer tepėr i pregatitur rreth ēeshtjeve ne Ballkan dhe posaēėrisht, Kosovėn.
Nė pergjithesi inetrvisat zhvilohet gjatė 3 deri nė 4 orė me dy pushime tė shkurtra ,kėto tė fundit me qėllim qė azilanti tė relaxohet ,bile u afrojn dhe kafe por Shqipot mendojnė se do ket ndonjė «ilaē» brenda dhe e refuzojnė kafen.
Pasi paraqiti «problemin» e tij politik refugjati duhej, sipas procedurės ti pėrgjigjej disa pyetjeve,tė cilat shpesh herė janė tė vėshtira Pas njė « bombardimi » me pyetje nga ana e oficerit i cili kishte hartėn e Kosoves nė kompjuter:
Oficeri: Nga ē’vend i Kosoves jeni ju ,zoti Hasan
Azilaniti (i ashtuquajtur tashmė Hasan): Unė jam nga Peja, ore
Oficeri: Sa km larg ėshtė Peja prej Prishtinės?
Hasani as e kishte iden fare se ku binte Peja
Hasani: 80 km
Oficeri: Jo ,ėshtė 40 km
Hasani: Ore kokpagure, unė tė them vajtje –ardhje, apo do rrim nė Prishtin ne?



Ha ha ha ,e forte ,po ē'lidhje ka me tabelat e qarkullimit rrugor kjo barsalete
Ps. dhe ai i tha : jo kokpagure po kokqip .


Postuar nga walker datė 05 Dhjetor 2007 - 17:31:

Re: Tabelat e qarkullimit rrugor!

very nice


Postuar nga klaudio datė 29 Janar 2008 - 21:13:

Attention!!

kam degju se makina e vret  kafshen, po te prishe kafsha makinen nuk kisha degju !!


Postuar nga klaudio datė 29 Janar 2008 - 21:17:

error 404: road not found

Error 404 : road not found


Postuar nga klaudio datė 29 Janar 2008 - 21:27:

YOU'LL NEVER GET TO WORK ON TIME?


Postuar nga AIR-FORCE-ONE datė 30 Janar 2008 - 10:44:

Nje vlonjat kerkoi azil politik ne Angli dhe si gjithmon kosovaret bejne pislliqet e tyre nga mbrapa shpine ,se ato hiqen qe na duan ...nejse

Del perpara oficerit Anglez dhe i thot un jam prej Prishtine dhe i parashtroi kekresen e tij per azil ,ne fjale hyne kosovari dhe i thot bre shqipe prej Prishtine jam dhe une ,dhe e pyet ku e ke shpine ne cfare lagje dhe vlonjati i pergjigjet filan lagje ,cfare autobusa ka Prishtina dhe vlonjati i pergjigjet ,i iku truni kosovarit se vlonjati i pregatitur ne te gjitha ,kur pa pritur i ben nje pyetje shqipe a ka portokallla ne Prishtine vlonjati i pergjigjet po kaaaa kosovarit i qesh buza dhe i thot po ku ka portokalla ne Prishtine bre shqipe, ne pergjigje vlonjati i thote sa vite ke ne emigrim kosovarit ai i pergjigjet kam boll30 vite qe nuk shkoj ne Prishtine .........po i kemi mbjellu te me te q...... udhet ............


Postuar nga DonAlbanese datė 06 Qershor 2008 - 00:02:

SHUME TE BUKURA

hallall ta befte nese e ke krijuar vet.paske shume fantazi.
RESPEKTE


Postuar nga Lela_Dr datė 10 Janar 2009 - 00:00:

Po si ma kishte vjedhur idene Portokollia mua.....

Turp turp do t'i dergoj demet e te drejtes te kopirajtit


Postuar nga IQVLORA datė 10 Janar 2009 - 15:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha AIR-FORCE-ONE
Nje vlonjat kerkoi azil politik ne Angli dhe si gjithmon kosovaret bejne pislliqet e tyre nga mbrapa shpine ,se ato hiqen qe na duan ...nejse

Del perpara oficerit Anglez dhe i thot un jam prej Prishtine dhe i parashtroi kekresen e tij per azil ,ne fjale hyne kosovari dhe i thot bre shqipe prej Prishtine jam dhe une ,dhe e pyet ku e ke shpine ne cfare lagje dhe vlonjati i pergjigjet filan lagje ,cfare autobusa ka Prishtina dhe vlonjati i pergjigjet ,i iku truni kosovarit se vlonjati i pregatitur ne te gjitha ,kur pa pritur i ben nje pyetje shqipe a ka portokallla ne Prishtine vlonjati i pergjigjet po kaaaa kosovarit i qesh buza dhe i thot po ku ka portokalla ne Prishtine bre shqipe, ne pergjigje vlonjati i thote sa vite ke ne emigrim kosovarit ai i pergjigjet kam boll30 vite qe nuk shkoj ne Prishtine .........po i kemi mbjellu te me te q...... udhet ............



Nje nga ata vlonjate qe i jane bere pyetje te tilla ne Stacionin e Waterloo-s jam une dora vet,por une isha nga Ferizajt.Pyetja qe me beri perkthyesi sherbetor i Home Office i quajtur Agron ishte:''Si quhet ne serbisht Ferizaj? Uroshevac iu pergjigja une.Si quhet rruga kryesore e qytetit?Sa fabrika ka?Si quhet shkolla e mesme?Iu pergjigja te gjithave''.Kur me pyeti si quhet hoteli me i madh ne Ferizaj une nuk e dija,por i thashe atij djali ******hate:''Lere te me pyese anglezi o ******hate muti.Ti ne vend qe te me mndihmosh po me bene keq. Une kam obligime per familjen teme mu kthye surrat ziu me floke pak te rena perpara.Oficeri i Home Qffice ie pyet pse po debatoni.Nuk e kuptova se cfare i tha kosovari maskara,por i thashe anglezit se ky eshte serb jo shqiptar.Ai nuk e zgjati me por shkroi ne dokumentin tim.Climb to be yugoslavian!Me beri nder te madh.Ne vend t'a merrja lejen e qendrimit per 6 muaj e mora mbas 3 vjetesh.

Ju e keni shkruar si barcalete,por ato kane ndodhur realisht.(Duhet te kishe shtuar edhe nje te share per moter se aq e ka patur pak )


Postuar nga ColdFire datė 11 Janar 2009 - 01:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha jolanda
Njė Shqiptar (nga Vlora) tip «V.I.P.o» nė Angli shkon pėr intervistė nė Komisariatin e Lart pėr Refugjatėt dhe Apatridėt.Me qėllim qė tė fitonte statusin refugjat politik ai pas njė ‘konsultimi’ me disa bashkpatriotė tė tjerė gjeti variantin mė tė besueshėm :Te shtirem si Kosovar.Hyn nė sallėn e intervites, pėrballė tij njė oficer tepėr i pregatitur rreth ēeshtjeve ne Ballkan dhe posaēėrisht, Kosovėn.
Nė pergjithesi inetrvisat zhvilohet gjatė 3 deri nė 4 orė me dy pushime tė shkurtra ,kėto tė fundit me qėllim qė azilanti tė relaxohet ,bile u afrojn dhe kafe por Shqipot mendojnė se do ket ndonjė «ilaē» brenda dhe e refuzojnė kafen.
Pasi paraqiti «problemin» e tij politik refugjati duhej, sipas procedurės ti pėrgjigjej disa pyetjeve,tė cilat shpesh herė janė tė vėshtira Pas njė « bombardimi » me pyetje nga ana e oficerit i cili kishte hartėn e Kosoves nė kompjuter:
Oficeri: Nga ē’vend i Kosoves jeni ju ,zoti Hasan
Azilaniti (i ashtuquajtur tashmė Hasan): Unė jam nga Peja, ore
Oficeri: Sa km larg ėshtė Peja prej Prishtinės?
Hasani as e kishte iden fare se ku binte Peja
Hasani: 80 km
Oficeri: Jo ,ėshtė 40 km
Hasani: Ore kokpagure, unė tė them vajtje –ardhje, apo do rrim nė Prishtin ne?



. . Sa kam qeshur!!! Jo , po e gjeti ne gabim Eh, se c'heq njeriu i shkrete....


Postuar nga Piktor datė 12 Janar 2009 - 19:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr
Po si ma kishte vjedhur idene Portokollia mua.....

Turp turp do t'i dergoj demet e te drejtes te kopirajtit

Ne fakt Lela ke te drejte sepse sapo e pashe te portokallia mu kujtua postimi yt.


Postuar nga shelgu datė 12 Janar 2009 - 19:59:

UPS


Postuar nga AngelDevil datė 05 Nëntor 2009 - 20:34:

Re: Tabelat e qarkullimit rrugor!

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr



hahahaaaaa e forte Lela si kisha pare keto tabela


Postuar nga Lela_Dr datė 05 Nëntor 2009 - 23:14:

Gjynof se nuk e paske mesuar ashtu sic duhet makinen.
Mendo qe ma ka vjedh edhe Portokallia kete tabele.


Postuar nga Piktor datė 14 Maj 2010 - 16:52:

Hajde udhekryq hajde.


Postuar nga Eria datė 14 Maj 2010 - 18:00:

Hahahahaha Piktore...nga do kthehesh ti


Postuar nga Piktor datė 14 Maj 2010 - 19:27:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Hahahahaha Piktore...nga do kthehesh ti
Une u ktheva mbrapsht, por nje shok imi ja mbajti drejt.


Postuar nga Eria datė 14 Maj 2010 - 19:27:

....


 
Trego 35 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.