Forumi Horizont Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 115 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Diskutime Shoqėrore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=125)
-- Antaret e FH mblidhen se bashku (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14544)


Postuar nga buzeqeshja datė 21 Shtator 2007 - 10:59:

Antaret e FH mblidhen se bashku

Prsh te nderuar antare te fh uroj qe te jeni mire te gjithe..

Po flisja ne msn nje dite me nje mikun tim te fh dhe kishim nje mendim qe te mblidheshim te gjithe antaret e fh qe jetojn ne itali(tani po deshen te vijne edhe ata qe jane jashte italie skemi gje kunder),thjesht per tu njohur ,kemi kaq vite qe komunikojm a sdo ishi kurioze qe te dinit se me ke flisni????Mirpo problemi esht se ku te takohemi meqe jemi i cik larg????

Ju ftoj ktu te shprehni mendimet tuaja


Ju faleminderit te gjithve me respekt nga buzeqeshja


Postuar nga METAXA datė 21 Shtator 2007 - 12:52:

Na thoni nja 2-3 dite perpara qe te vijme dhe ne te Shqiperise. ))). Buza po sikur i iken lezeti masanej, forumistat prandaj jane interesante sepse jane anonime dhe te qenurit misterioze i ben me terheqes. Leqe sma merr mendja te jene aq te lirshem sa jane ketu. Imagjinoj gocat e forumit me naj cep te pubit (kafes) duke bo thashetheme, iii pse ai i shemtumi eshte filani hahahahahahha. Apo nuk do ndodhi kshu?


Postuar nga SEXI datė 21 Shtator 2007 - 13:57:

Sikur te jetoja dhe une ne IT do vija me gjithe qejf... Nese takoheni mos harroni te beni ndonje foto dhe ta vendosni ketu ne forum qe t'ju shohim dhe ne te tjeret...


Postuar nga buzeqeshja datė 21 Shtator 2007 - 14:03:

Metaxa varet nga njerezit...un jam shum kurioze te di me cfare njerezish kam te beje dhe me ke flas...

Sexi nuk e di sa do realizohet gjithsesi do bejm patjeter foto...mesa shoh kta te italis sjau paska qejfi te takohen meqe spo shkruajn asnje....vabbe ishte vetem nje ide imja dhe e Diabolicut mesa shoh te tjeret s'qenkan dakord.


Postuar nga Lela_Dr datė 21 Shtator 2007 - 14:18:

Avash moj ti sa shpejt u dorezove????

Une ne fakt do te kisha deshire te te takoja forumiste....dhe ne fakt me shoqeri te vjeter virtuali e provuam njehere por nuk munduam ti bashkonim 5 shqiptare se bashku...sepse shumica dhe punojne dhe eshte e veshtire te te perputhen ditet me te gjithe.

Sa per vendin e takimit varet c'do gje se nga ku jetojne shumica.
Dhe nese jane me shume ne Veri i bie te takohemi te gjithe ne Padova dhe ato qe ndodhen ne MI e kane dhe afer


Postuar nga buzeqeshja datė 21 Shtator 2007 - 14:26:

jo moj jo un su dorezova fare...ke te drejte ti lela se shumica e antarve jeni andej nga padova po psh ne qe jetojm ne veri na takon i cik larg gjithsesi mundohemi te gjejm nje vend qe ti takoje gjithsecilit nga pak larg....


Postuar nga NS-6 datė 21 Shtator 2007 - 23:21:

me fiku deren ai TrenOK qe e hoqen


Postuar nga amor alucius datė 22 Shtator 2007 - 12:14:

Ore,ju Euro-Jugoret,tani qe fillon viti akademik i organizoni keto takimet?Tani qe ju duhet te rropaten Fakulteteve njerezit .Ndryshe do ju kishim bere dhe ne nje vizite por ne kohe pushimesh.

Ne Euro-Perendimoret do organizojme takim kendej.Eria: cokollate,djathe,patatina,Stella Artois apo birre ne gota 1kg,Wurst und Glühwein ??? Per opcionin e pare hajdeni tek une,per te dytin do perplasemi ke Eria


Postuar nga erzeni_be datė 22 Shtator 2007 - 12:37:

Si ide s'eshte e keqe por per t'u realizuar eshte shume e veshtire. Nuk e ka keq Metaxa  per atmosferen qe mund te mbizoteroje kur dhe pasi te kemi pare kokat e njeri tjetrit...:p

Tjeter gje qe e veshtireson eshte edhe shtrirja gjeografike e jona dhe me sa vura re as ju te Italise s'po bini dakord... e per kete arsye  une kam nje propozim , nje emrues te perbashket si me thene dhe s'eshte Amor qe do te jete kunder , te mblidhemi te gjithe te ketu te qendra e Europes... Bruxelles 

 


Postuar nga briseide datė 22 Shtator 2007 - 12:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr

Dhe nese jane me shume ne Veri i bie te takohemi te gjithe ne Padova dhe ato qe ndodhen ne MI e kane dhe afer



Une jam e zene ate dite

Buzeqeshja per te shuar kureshtjen eshte tema :Fotot e anetareve te forumit.Kush nuk eshte do te ruaje anonimitetin besoj.
Cmq eshte me natyrale te takohen ata qe jane me shume te lidhur me njeri tjetrin,sesa te gjithe.
Imagjino te takohen ca ketu,atehere do vija dhe une,Amori e Eria te sjellin popcorn thnx


  Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 115 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.