Forumi Horizont Gjithsej 9 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Trego 83 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Diskutime Shoqėrore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=125)
-- Mbrapa ne Kohe (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17337)


Postuar nga AngelDevil datė 12 Tetor 2009 - 14:44:

Mbrapa ne Kohe

Ne rast se do ishte e mundur te kthenit kohen mbrapsh cfare do te benit ndryshe ne jeten tuaj apo me veten tuaj?


Postuar nga dylan datė 12 Tetor 2009 - 14:49:

nje jete te re me ket mendje qe kam sot te filloja jeten nga e para


Postuar nga BIONDIA datė 12 Tetor 2009 - 17:21:

Sikur ta ktheja kohen mbrapsh sdo ndryshoja asgje sepse po te ndryshoja ateher sdo ishte jeta ime do ishte e dikujt tjeter dhe pse me vuajtje gezime zhgenjime me genjeshtra ...kjo eshte jeta ime dhe sdo doja ta nderroja kurre...


Postuar nga dylan datė 12 Tetor 2009 - 17:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
Sikur ta ktheja kohen mbrapsh sdo ndryshoja asgje sepse po te ndryshoja ateher sdo ishte jeta ime do ishte e dikujt tjeter dhe pse me vuajtje gezime zhgenjime me genjeshtra ...kjo eshte jeta ime dhe sdo doja ta nderroja kurre...

sdo doje te ndryshje asgje asgje


Postuar nga BIONDIA datė 12 Tetor 2009 - 17:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan

sdo doje te ndryshje asgje asgje



besoj se e kam shkruar shqip qarte dhe bukur ASGJE ...


Postuar nga dylan datė 12 Tetor 2009 - 17:52:

Talking

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


besoj se e kam shkruar shqip qarte dhe bukur ASGJE ...



he ishte me kuj kjo apo ashtu


Postuar nga cecilia datė 12 Tetor 2009 - 18:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
Sikur ta ktheja kohen mbrapsh sdo ndryshoja asgje sepse po te ndryshoja ateher sdo ishte jeta ime do ishte e dikujt tjeter dhe pse me vuajtje gezime zhgenjime me genjeshtra ...kjo eshte jeta ime dhe sdo doja ta nderroja kurre...


Jam dakort me ty biondia...Por vetem nje njeri i plote si ty do thoshte e do pranonte realitetin e vet...ashtu sic ka rrjedhur...

Pastaj cecili prej nesh kalon momente te bukura dhe momente te veshtira ne jete..

Te gjitha jane rezervuar per qenien njerzore...nje zhgenjim, nje genjeshter,nje gezim na ben me te rritur...Heres tjeter mundohemi ta kalojme dhimbjen me lehte...

Me kujtohet nje shkrim i nje gazetari te njohur francez i cili shpjegon shume qarte se kur ishte i ri i jepte shume rendesi edhe nje foto-je, nje komenti ne nje magazine apo paraqitjes se tij...kur nje moment kritik te jetes se tij pesoi nje tronditje te madhe ne jeten e tij private (humbjen e vajzes se tij) tha;- tani s'ka me rendesi detaja per mua por thelbi...perpara asaj qe me ndodhi te tjerat jane gjera te vogla...



C'est la Vie.


Postuar nga dylan datė 12 Tetor 2009 - 19:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia


Jam dakort me ty biondia...Por vetem nje njeri i plote si ty do thoshte e do pranonte realitetin e vet...ashtu sic ka rrjedhur...

Pastaj cecili prej nesh kalon momente te bukura dhe momente te veshtira ne jete..

Te gjitha jane rezervuar per qenien njerzore...nje zhgenjim, nje genjeshter,nje gezim na ben me te rritur...Heres tjeter mundohemi ta kalojme dhimbjen me lehte...

Me kujtohet nje shkrim i nje gazetari te njohur francez i cili shpjegon shume qarte se kur ishte i ri i jepte shume rendesi edhe nje foto-je, nje komenti ne nje magazine apo paraqitjes se tij...kur nje moment kritik te jetes se tij pesoi nje tronditje te madhe ne jeten e tij private (humbjen e vajzes se tij) tha;- tani s'ka me rendesi detaja per mua por thelbi...perpara asaj qe me ndodhi te tjerat jane gjera te vogla...

normale ajo qe me gjerat qe kalojme i kemi mesim per jete po sbesoj se cdo njeri nga ne do donte te ndryshonte dicka nga jeta


te jeni te sinqerte sme pelqejne njerezit q enuk shprehen si mendojne fallso


C'est la Vie.


Postuar nga Deb* datė 12 Tetor 2009 - 19:01:

Shume gjera. Mundesisht te kthehesha mbrapsh ne moshen 14.  Aty fillon devijimi nga ajo c'kam deshiruar te behesha ne jete. Jam shume e sigurt qe jeta ime do ishte shume me ndryshe. Me e mire? Nuk mund ta them.


Postuar nga AngelDevil datė 12 Tetor 2009 - 19:01:

Po te ktheja kohen mbrapsh do doja te isha serish femije te strukesha si dikur ne krahet e prinderve te mi me merr malli shume per ate periudhe kohe


  Gjithsej 9 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Trego 83 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.