Forumi Horizont Gjithsej 25 faqe: « E parė ... « 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 »
Trego 25 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė qeshim pak... (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=132)
-- Humor popullor. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18136)


Postuar nga al74 datė 23 Qershor 2011 - 21:41:

Re: Mos!!

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Nje ēift ne gjume , bie zilja.-Gruaja: Zgjohu se burri. Ky vishet e me vrap, del jashtė ne ballkon dhe sapo ecen dy metra kthehet,,,,,
dhe i thote gruas:
-Oj debille, une jam burri yt._


  Gjithsej 25 faqe: « E parė ... « 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 »
Trego 25 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.