Forumi Horizont Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 » ... E fundit »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ciftet e Forumit Horizont (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18718)


Postuar nga BIONDIA datė 31 Janar 2013 - 22:25:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha MaCkA


Nickname i tij: juventini.
Urime Macka me behet shume qefi qe ke gjet shokun e jetes ,ne juventinet jemi si shpirt nje here po te chatosh kurre sdo na harrosh ...

Faje mos me thuaj qe njerezit ne internet jane vetvetja se po na cudit dhe ti se jane hequr si djem 20 vjecare e na ishin 60 e kusur, hiqen si beqare/e dhe kane kalamajte per tu martuar, jane mos o zot ke frike me u pare dhe hiqen si Semiramida e babilonise, skane mbaruar as 9 klase shkolle e me hiqen si doktoresha kam nja dy kolege ne ate fb qe me ato theniet e mencura te vjedhura ne internet me ate humanitetin e tyre te rreme me hapen barkun dhe ne jeten reale nje bisede se cojne deri ne fund.Nuk besoj se je si hiqesh ketu .


  Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 » ... E fundit »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.