Forumi Horizont Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 » ... E fundit »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ciftet e Forumit Horizont (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18718)


Postuar nga lorie datė 01 Shkurt 2013 - 02:44:

Bionde

une do thosha se varet nga personi. Secili eshte ndryshe ne shprehjen e vetvetes.


Megjithate per lidhje npm internetit, personalisht jam ca skeptike edhe pse njoh njerez qe jane takuar dhe patur marrdhenie dhe martuar npm interenitit. MAdje njoh nje cift qe u njoh ketu, s'po i them nicket, s'ndihem rehat ti them.

P.S. megjithate c'do gje eshte e mundur


  Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 » ... E fundit »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.