Forumi Horizont Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 » ... E fundit »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ciftet e Forumit Horizont (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18718)


Postuar nga BIONDIA datė 01 Shkurt 2013 - 21:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha eliz
Do shndrrohem ne myslymane per zotin,boll ndenja e krishtere Sa e lehte kur je femer


eliz dac nderrohu dac jo mos me kerko ndihme se s'ta jap asnje me duhet te 7 .
Eliz imagjino sikur ta kisha gjetur burrin ne forum cdo anniversario Fajen ne tel do e merrja dhe do i beja nje dhurate .Leqe jam shume xheloze sdo e lija me amoren te hynte ne pc .


  Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 » ... E fundit »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.