Forumi Horizont Gjithsej 241 faqe: « E parė ... « 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 » ... E fundit »
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin???? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=13181)


Postuar nga elsaaa datė 30 Mars 2007 - 17:39:

hahahahah po njerzit me zor nuk duhen.....me duan me shume ne menyren e tyre.....une bona qef ne ballkon se ishte vape e madhe dhe jashte ishte fresk kurse bandilli rrinte poshte ballkonit as te flija sme linte me hidhte guralec loooooooooool nejse...


  Gjithsej 241 faqe: « E parė ... « 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 » ... E fundit »
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.