Forumi Horizont Gjithsej 4 faqe: « 1 2 [3] 4 »
Trego 4 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Kinematografia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=127)
-- Kur filmat e diktatures viheshin ne gare (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12375)


Postuar nga Fajtori datė 02 Prill 2017 - 16:51:

Pashe nje kronike tek Fiksi qe pyesnin njerezit rruges. Thashe do kete dale ndonje budalla te thote kete ide. Pse seriozisht e kane keta? Po kush e proposon kete ide aman? Shqiperia paska qene cerdhe budallenjsh. Nga cila mendje komuniste mund te dale ideja e censurimit te se kaluares. Nga ata qe kane frike te krahasohen me te? Apo nga ata qe kane frike se njerezit mesojne cfare eshte morali dhe ideali?


  Gjithsej 4 faqe: « 1 2 [3] 4 »
Trego 4 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.