Forumi Horizont Gjithsej 153 faqe: « E parė ... « 135 136 137 138 139 140 141 142 143 [144] 145 146 147 148 149 150 151 152 153 »
Trego 153 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Mjekėsia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=266)
-- cfare semundje eshte ...? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=4752)


Postuar nga Fajtori datė 29 Maj 2016 - 03:40:

Cudi, une kam 24 ore me keto simptoma. Per rastin tim eshte patjeter alergji, nuk ka c'te jete tjeter. Por se gjej nga erdhi dhe as Zyrtec as kremi kunder alergjive nuk po ben fajde. Do ike besoj se e kalova dhe njehere tjeter kshu, po me vjen inat qe se gjej nga vjen.

Sa per shtojce, acarimi shfaqet dhe ne duar, ku ngjan si pucra mikroskopike, dhe jane shume te sikletshme kur kap gjera me maje. Te hapesh shishe uji, me ate tapen me dhembeza, eshte teper e sikletshme.


  Gjithsej 153 faqe: « E parė ... « 135 136 137 138 139 140 141 142 143 [144] 145 146 147 148 149 150 151 152 153 »
Trego 153 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.