Forumi Horizont Gjithsej 153 faqe: « E parė ... « 136 137 138 139 140 141 142 143 144 [145] 146 147 148 149 150 151 152 153 »
Trego 153 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Mjekėsia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=266)
-- cfare semundje eshte ...? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=4752)


Postuar nga robert datė 29 Maj 2016 - 16:45:

Pucrat qe duken e ikin jane ne 99% te tyre alergjike. Sistemi imun zhvillon me kohe reagentin e vet, ndaj nuk duhet shqetesuar shume. Edhe vete kam alergji dhe nuk marr ilace. E rendesishme eshte largimi nga substanca te forta kimikale, si ilac rrobash, enesh, etj.


  Gjithsej 153 faqe: « E parė ... « 136 137 138 139 140 141 142 143 144 [145] 146 147 148 149 150 151 152 153 »
Trego 153 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.