Forumi Horizont Gjithsej 153 faqe: « E parė ... « 139 140 141 142 143 144 145 146 147 [148] 149 150 151 152 153 »
Trego 153 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Mjekėsia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=266)
-- cfare semundje eshte ...? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=4752)


Postuar nga shelgu datė 27 Prill 2017 - 01:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Falimnderit, problemi kaloi vete. As ato qe tha doktori nuk i mora, se ia fusin bjeri ti biem qe te shesin ilace. I zoti e nxjerr gomarin nga balta.

Kjo pergjigje per mendimin tim eshte shume e gabuar. Profesionisti di shume me teper dhe pergjithesisht e mbeshtet veprimin e tij mbi nje diplome legale.
A ka lajthitje? Po shume. Por une do shkoja tek jeku pr nje problem mjeksor, po ashtu do ftoja arkitektin kur te ndertoja shtepine.
Edhe ky komshiu im di te beje shtepi dhe ka bere shume, por arkitekti do me plotesonte kerkesat e mia me mire.


  Gjithsej 153 faqe: « E parė ... « 139 140 141 142 143 144 145 146 147 [148] 149 150 151 152 153 »
Trego 153 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.