Forumi Horizont Gjithsej 308 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 3077 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=356)
-- mendime te castit... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16654)


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 10 Dhjetor 2008 - 16:40:

mendime te castit...

Per shkak te numrit te madh te postimeve ne kete teme,temen e vjeter e mbylla dhe e gjeni ne Arkiven e Te ndryshme.
Vazhdoni me mendimet tuaja te castit!
Copyright: NS_6



Mendim i castit: Mendimet e castit jane fryt i nje frymezimi te momentit... por jo domosdoshmerisht komentet duhet te jene chit-chat


Peace!


Postuar nga mio Mondo datė 10 Dhjetor 2008 - 17:31:

Urrej shiun kur bie....
kenge nga Elita 5.


Postuar nga tresh datė 10 Dhjetor 2008 - 17:35:

robt, sa te trashe ka kjo bote....


Postuar nga mio Mondo datė 10 Dhjetor 2008 - 17:48:

Mire ta paskan bere...


Postuar nga Glaukus datė 13 Dhjetor 2008 - 21:34:

.........plazhin e bej ne golem dhe jo ne durres Tani Glaukus do me shikoje shtrember per keto fjale

 

   - pse ???

.... Golemi ka qen dhe do ngelet gjithmon i Durrėsit ( pavarėsishe se si bashki na e morri tirana - dhe na dha krujėn , kuptohet qartė se pse ) .

....... megjithate miku im -  hajde dhe takohemi , pa ka vėnde tė bukura plot pėr tė bėrė plazh , duke fillu nga Currilat , Kallmi , RRushkull etj ........ ( gjithmon pėr bregdetin e Durrėsit ) . Unė pėr vete preferoj pishinat ( kam frik nga peshkaqenet )

............. problemi ėshtė tė na fitojė Vladimir Klitschko sonte ( para raundit te 8 ) ..


Postuar nga BIONDIA datė 13 Dhjetor 2008 - 21:42:

sikur dhe merzitja e trishtimi te iknin  sic iku kjo dite ..do ishte mrekulli


Postuar nga Piktor datė 13 Dhjetor 2008 - 21:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus
.........plazhin e bej ne golem dhe jo ne durres Tani Glaukus do me shikoje shtrember per keto fjale

 

   - pse ???

.... Golemi ka qen dhe do ngelet gjithmon i Durrėsit ( pavarėsishe se si bashki na e morri tirana - dhe na dha krujėn , kuptohet qartė se pse ) .

....... megjithate miku im -  hajde dhe takohemi , pa ka vėnde tė bukura plot pėr tė bėrė plazh , duke fillu nga Currilat , Kallmi , RRushkull etj ........ ( gjithmon pėr bregdetin e Durrėsit ) . Unė pėr vete preferoj pishinat ( kam frik nga peshkaqenet )

............. problemi ėshtė tė na fitojė Vladimir Klitschko sonte ( para raundit te 8 ) ..

Glaukus i madh je, me 99% jam andej mbas dt 22.


Postuar nga Glaukus datė 13 Dhjetor 2008 - 22:16:

 

.............. epo kshu i takon vetėm me pi noj xhek & redbull . Ke " Fly " pėrshėmbull .

- mirėsetvish !!!

p.s. - fillim i mbarė pėr Klitschkov . e jep RTL Televizion ( astra 19 gradė )


Postuar nga Glaukus datė 13 Dhjetor 2008 - 22:33:



- nokdaun i parė pėr Klitschkov ......... ē'far tė thash Piktoro ( raundi i 6 )


Postuar nga Glaukus datė 13 Dhjetor 2008 - 22:38:

 

- mbaroi . Fiton Vladimir Klitschkov kundrejt Hasim Rahman ( usa ) nė raundin e 7 .

 

p.s. - direkt disqe dhe goma tė reja audit nesėr


  Gjithsej 308 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 3077 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.