Forumi Horizont Gjithsej 97 faqe: « E parė ... « 83 84 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 »
Trego 97 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Bota e re poezise (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=337)
-- Pse tė deshta aq shum? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17861)


Postuar nga AngelDevil datė 06 Nëntor 2015 - 22:10:

E panjohura jeta eshte shume e shkurter per ta kaluar me trishtim.

Shijo jeten dhe mos e rruj hic per asgje dhe askend.


  Gjithsej 97 faqe: « E parė ... « 83 84 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 »
Trego 97 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.