Forumi Horizont Gjithsej 97 faqe: « E parė ... « 86 87 88 89 90 91 92 93 94 [95] 96 97 »
Trego 97 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Bota e re poezise (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=337)
-- Pse tė deshta aq shum? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17861)


Postuar nga Ar datė 18 Nëntor 2015 - 21:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha epanjohura


Poezit e shkruara nga une jane shumica me te njejten tematike,kjo do te thot qe asgje nuk ka ndryshua tek une.......Nuk e njoh mire historine tende, por me sa kam kuptuar ke humbur dike. Mblidhi forcat dhe jetoje jeten sa je ketu, se do ike shume shpejt... edhe shume shpejt do vije dita qe do takohesh me ate qe ke humbur ne boten tjeter -hug-
Me pelqejne poezite e tua e Panjohura, edhe pse kane dhimbje brenda


  Gjithsej 97 faqe: « E parė ... « 86 87 88 89 90 91 92 93 94 [95] 96 97 »
Trego 97 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.