Forumi Horizont Gjithsej 97 faqe: « E parė ... « 87 88 89 90 91 92 93 94 95 [96] 97 »
Trego 97 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Bota e re poezise (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=337)
-- Pse tė deshta aq shum? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17861)


Postuar nga robert datė 21 Nëntor 2015 - 15:33:

Tematika mund te jete e njejte, sic dhe nje zjarr mbetet zjarr. Por varet nese flitet kur zjarri sapo ndizet dhe ka shume tym, kur flaka shperthen, kur zjarri gjen konstanten e tij, kur zjarri po mbaron dhe kur ky eshte kthehur ne prush, apo dhe po shuhet fare. Pra, tematika eshte e njejte, por periudha kohore dhe procesi me 'te ndryshojne!
E ne fund te fundit, eshte nga te tjere me pare, femra nuk tregon kurre te gjithe te verteten! Nejse!...


  Gjithsej 97 faqe: « E parė ... « 87 88 89 90 91 92 93 94 95 [96] 97 »
Trego 97 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.