Forumi Horizont Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ciftet e Forumit Horizont (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18718)


Postuar nga Deb* datė 02 Shkurt 2013 - 01:33:

Normal Endri qe njohja nga interneti duhet te kaloje ne njohjen ne person, se nuk do e bejne dhe martesen qe nga interneti. Sa per shoqerine virtuale besoj se dy gjera duhet te mos genjesh hapur. 1) per moshen,( me afersi, te pakten mos te jesh 30 e lart e te hiqesh si 18, apo e kunderta, se eshte goxha diff. 2 ) per gjendjen civile. Te tjerat pastaj nuk i tregohen cdo njeriu, normal.


Postuar nga Endri datė 02 Shkurt 2013 - 02:51:

Une e theksova ate per nje arsye se disa po i ngaterronin gjerat. Shoqeri virtuale eshte njesoj si shoqeri telefonale... pra nje forme tjeter komunikimi. Po per kete te fundit asnjehere s'degjojme te flitet si ndonje teme tabu. Perse?


Postuar nga cecilia datė 02 Shkurt 2013 - 08:05:

Me kujtove dike Endri qe me thoshte kur dy njerez te panjohur komunikojne me ane te internetit quhen 'shoke shkrimi'. Me pelqehu kjo teoria ne fakt sepse kuptova qe fshihnte dicka, te dyja palet biles..!


Postuar nga Piktor datė 02 Shkurt 2013 - 08:28:

miremengjesi cecilia.


Postuar nga AngelDevil datė 02 Shkurt 2013 - 09:25:

ne kuadrin e virtuales cdo gje pranohet ke te besh me cdo lloj njeriu mbrapa 1 pc-je.Te thuash se zhgenjehesh eshte budalliku me i madh pasi tregon qe pritshmerite qe ke pas i kalojne fantazise dhe jeta seshte fantazi por realitet. ktu me sa kam pa e kuptuar antaret i ha meraku shume se ca ben tjetri e tjetri ne jeten reale per kete arsye ka dhe kaq shume armiqesi ne thonjeza.Per sa i perket ceshtjes se privacy-se qe thote Deb them qe ka persona qe skane deshire te flasin per jeten e tyre me te panjohur qe sdo ju plase shume se cke kalu ti,ka nga ata qe jane te martum skane cbejne ju ka vdek interesi bashkeshortor dhe vijne gricen flirtojne me te tjere te martum te se njejtes kategori tu bo si adoleshent te vonum.Ka tipa qe bejne skuthin ka tipa qe merren me thashethemetka tipa qe duhen shume e kapen per flokesh...Ka dhe nga ata tipa qe se rrujn hic qe hyjne ne forum thjesht me kalu 1 pjese kohe me dhene 1 mendim e me qesh e u tall me traplliqet e disave ktu.pak a shume kjo eshte bashkesia virtuale.

1 teme e re do ishte interesante do ftoja dhe psikologe te benin analize per disa steriotipe ktu.


Postuar nga BIONDIA datė 02 Shkurt 2013 - 09:48:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
ka nga ata qe jane te martum skane cbejne ju ka vdek interesi bashkeshortor dhe vijne gricen flirtojne me te tjere te martum te se njejtes kategori tu bo si adoleshent te vonum.



Se ka me mua jo se une nuk filtorj me te martuar preferoj beqaret .Une shok shkrimi kam vetem shelgun shok kendimi kam Glakusin e shok ..... kam vetem Fajen .
Dite te bukur njeres .


Postuar nga Katilesha datė 02 Shkurt 2013 - 14:08:

Une nuk kam ankesa nga virtualiteti. Eria me ka dale e njejta prerje me virtualitetin, asnje presje me shume a me pak. Ashtu sikur edhe une asaj.
Jemi nje cift i konsoliduar


Postuar nga Eria datė 02 Shkurt 2013 - 14:10:

Hahahahaha modestisht


Postuar nga Katilesha datė 02 Shkurt 2013 - 14:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Hahahahaha modestisht



O zemer, paske qene pas deres


Postuar nga Eria datė 02 Shkurt 2013 - 14:13:

Shpirti e ndjen shpirtin


  Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.