Forumi Horizont Gjithsej 241 faqe: « E parė ... « 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 » ... E fundit »
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin???? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=13181)


Postuar nga briseide datė 05 Gusht 2007 12:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha piroepirit
kame qendruar per 2ore te tera nen nje shi te madh duke e marre ne tel nga gabina... per ti kerkuar falje.........dhe nje here tjeter u cova nga mesi i nates..... per te kerkuar ata qe shesin lule por nuk i gjeta... dhe u detyrova u futa ne nje shtepi.... dhe i shkula lulet me gjithe rrenje.... dhe i kerkova prape falje....... kur i pa lulet ashtu me me rrenje dhe me humus....atehere me fali... por per te treten here nuk ndodhi me keshtu........Shume e lezetshme kjo qe lexova
sidomos lulet,jeni galant por Kur ndergjegja vret,asgje s'te ndalon.

Citim:
Po citoj ato qė tha ari77labi
se kam bere me kilometra te tera ... nga kufiri neper bore...sepse nuk i kisha akoma dokumentat....per ti shkuar ne spital atje ku ishte


Romantike...s'te dija kaq te dashur ore Ari

S'di nese duhet quajtur fat i mire,po deri me sot asgje qe kam bere mund ta quaj cmenduri.
Ndoshta eshte dicka qe per mua eshte e tille,per te tjeret s'besoj,keshtu qe...!!!!


  Gjithsej 241 faqe: « E parė ... « 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 » ... E fundit »
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.