Forumi Horizont Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »
Trego 78 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Pushimet e Veres (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18746)


Postuar nga SmoKer datė 02 Korrik 2013 - 13:28:

Pushimet e Veres

Pushimet e kesaj vere i kam prap ne fund te gushtit ... fatkeqsisht

Besoj se deri atehere shume nga ju do i keni mbaruar , do doja te me tregonit se ku i kaluat dhe pershtypjet.


Ka mbi nje jave qe kerkoj online per ndonje vend te mire per te kaluar 7 dite, pothuajse te gjith vendet ne Shqiperi te njejtat gjera te ofrojne ... almost nothing !!

Pushime te mbara.


Postuar nga lorie datė 02 Korrik 2013 - 19:22:

Cape Cod, RI. Vizitova dhe ishullin afer: Nantucket

Hera e dyte qe shkoj atje. Koha disa dite ishte me shi. Por ishte interesante ne vaporr kur frynte ere dhe kishte ca dallge hehe.


Postuar nga Fajtori datė 03 Korrik 2013 - 03:43:

Permendet litari tek shtepia e te varmit?


Postuar nga SHKODRA4001 datė 03 Korrik 2013 - 08:53:

Pushim jam 12 muaj ne chōmage technique 80%......


Postuar nga lorie datė 03 Korrik 2013 - 17:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Permendet litari tek shtepia e te varmit?


I am confused. Kjo eshte per mua??


Postuar nga eliz datė 04 Korrik 2013 - 14:57:

une isha ketu para nja dy javesh...
http://www.booking.com/hotel/gr/ela...CFUfKtAodoHoAiw

Koha e shkelqyer,nja 35 grade duhet te kishte ato dite. Vendi ne mes te pyllit.Plazhi me rere,vetem restoranti qe megjithese ishte shume i mire,s`kishin shef te mire.Ushqimin e mire e gjeta ne nja dy fshatra ngjitur nja 5-10 minuta me makine. Qetesi dhe shplodhje,tamam cfare kisha nevoje ne ate kohe.Pushime te mbara dhe ty Smoker!


Postuar nga lorie datė 04 Korrik 2013 - 17:15:

ohh so pretty


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 04 Korrik 2013 - 22:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie


I am confused. Kjo eshte per mua??


Jo lorie jo.. ishte per mua..


Postuar nga dylan datė 05 Korrik 2013 - 13:03:

Dikush meka premtuar sedo kaloj ktopushume verore me te ,valle te jet e mundur mendoj,e crendesi ka ku ne fushe apo mal apo det ,rendesi ka te jem me te me ka marr aq shume malli ,a thua vall te jet e mundur mendoj apo vetem nje enderr kalimtare qe do filloj te harrohet pa arllur akoma mire


Postuar nga bruni22 datė 05 Korrik 2013 - 18:24:

Dylan hajde tani na trego pak kush esht ai?? vet e nise! tani di na e thush?


  Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »
Trego 78 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.