Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga diabolic datė 29 Nëntor 2007 - 13:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha Une jam...!!!...Ke te drejte, sarandaebukur, Hotele kemi ne Shqiperi sa s'ka aq Turiste qe ti mbushin! :-)

Prandaj, Monitorimi do te ishte me mire te behej nga nje GRUP te huajsh si nga:
President (kuptohet,ne mbrapaskene) nje Gjerman.
Kryeminister, nje Amerikan.
Prokuror i Pergjithshem, nje Kanadez.
Guvernator i Banges, nje Zviceran.
Kryetar i Gjykates se Larte, Bin Laden:-)))SHAKA!: nje Gjerman.
Minister i Ekonomise, nje Amerikan.

...Vetem keshtu, mendoj une, do te hecte Shqiperia.
Tschüß
Une jam...!!!Eshte idea me absurde qe kam lexuar ndonjehere !
Jo per gje por ne nje fare menyre ne po qeverisemi nga te huajt edhe tashme sepse jemi te kushtezuar nga shume direktiva qe europa e bashkuar na ka caktuar.
Por une sdo ta pranoja kurre te qeverishim nga njerez te cilet nuk e njohin realitetin shqiptare dhe sdo te arrinin kurre qe ta kuptonin ate.
Nese do te behemi nje vend demokrat kete duhet ta bejm me forcat tona dhe jo duke u dorezuar ne doren e njerzve qe nuk e shoh perse duhet te shohin interesin e shqiperise.
Nuk e shoh te arsyeshme te fillosh edhe te gjykosh nga 17 vjet largesi .
Ti dhe shume te tjere qe flasin si koopetent per shqiperine megjithe nuk jeni pjese perberse e realietit sheh shqiperine ndryshe sepse nuk e prekni realitetin e vertet.
Eshte ndryshe shqiperia dhe realiteti i pare nga televizioni dhe gazetat dhe ndryshe kush jeton monontonin e cdo dite aty.
Nuk kam menduar ndonjehere qe berisha eshte fajtor per gjithcka te keqe qe ka ndodhur ne shqiperi dhe as tani nuk e mendoj.
Gjithsesi gjithkush e mendon si do....


Gjithe te mirat...


  Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.