Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga back4ever datė 26 Nëntor 2007 - 17:01:

 


A e dini se cfare del po te martohet iriqi me gjarperin? U martua Nano dhe Berisha dhe pollen nje president: Bamir Topin. Po te martohet Iriqi me Gjarperin a e dini cfare del? Eshte per te qare ne rastin e nanoberishes dhe per te qeshur ne rastin e anekdotes: Del dy metra tel me gjemba. Dhe nuk eshte per te qeshur. te gjitha diktaturat kane filluar ashtu si duke qeshur , me kenge e valle: duke rrezuar nje e nga nje institucionet e shtetit dhe shtyllat e pushtetit.


 


Me erdhi per te qeshur kur lexova kete diku ne forume,besoj se disave do tju pelqej dhe disave do ti vij per te qar dhe per te uleritur,(mbaje veten iq). :p  


 


  Gjithsej 404 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.