Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga Vizioner datė 28 Nëntor 2007 - 09:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha sarandaebukur
Cedrus Ruset kane blere toka dhe kane ber hotele te medha turistike ne mal te Zi.. Maqedoni.. dhe ne Ulqin  ku te iken mendja nga bukurite.....Ke te drejte, sarandaebukur, Hotele kemi ne Shqiperi sa s'ka aq Turiste qe ti mbushin! :-)

Prandaj, Monitorimi do te ishte me mire te behej nga nje GRUP te huajsh si nga:
President (kuptohet,ne mbrapaskene) nje Gjerman.
Kryeminister, nje Amerikan.
Prokuror i Pergjithshem, nje Kanadez.
Guvernator i Banges, nje Zviceran.
Kryetar i Gjykates se Larte, Bin Laden:-)))SHAKA!: nje Gjerman.
Minister i Ekonomise, nje Amerikan.

...Vetem keshtu, mendoj une, do te hecte Shqiperia.
Tschüß
Une jam...!!!


  Gjithsej 404 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.