Forumi Horizont Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 »
Trego 192 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Probleme Sociale (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=312)
-- Skena seksi ne nje shkolle publike (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=11857)


Postuar nga ksenia datė 28 Dhjetor 2006 - 12:07:

Me ben pershtypje dicka...
Shajne e peshtyjne rinine shqiptare dhe cdo gje kombetare pikerisht ata qe jane te djegur per nje cope shqiperi...Qe i numerohen mbi 1000 pallavra neper forume shqip folese...Qe enderrojne te rrethothohen nga cdo gje qe eshte shqip, qe pavaresisht syrgjynosjes ne vend te huaj thashethemnojne ne menyre te rendomte duke hedhur balte mbi cdo gje qe eshte shqiptare...
Jane pikerisht ata qe shkruajne ditare dhe mbushin letra per dashurine shqiptare...Qe me siguri edhe kur arrijne orgazmen bertasin ne shqip...

Keta njerez duhen injoruar dhe lene ne meshiren e gerryerjes se tastieres se tyre...Dhe them shyqyr o Zot qe i ke cuar larg vendit tim... Edhe virtualisht te tille sapiensa jane te demshem...

Rinia shqiptare le te rroje dhe te beje dashuri se eshte me e bukura rini evropiane dhe mbase edhe me tej...Edhe ju o goje gjarper jeni pjese e saj..Ne keni veshtiresi ne berjen dhe ndjesine e dashurise gjejeni te verteten ne rrenjet tuaja dhe psikokulturen tuaj familjare...


Postuar nga Niqua datė 28 Dhjetor 2006 - 17:21:

Ato si shajne jan ma keq ,njof une ca qe majne gjithe bronxin me goje dhe nga ana tjeter varzat u shkojne rrugash sa anej knej pleasssssss se me vijn zorrte ne fyt se i kemi dhe ca ktu ne forum po ma mire spo foli se e din mire ajo si e njof une,biles kur vjen e me shitet si e pafajshme paps romes du me i ba leter per ta ba shenjtore ose murgeshe.


Postuar nga Amici di Nessuno datė 28 Dhjetor 2006 - 18:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha ksenia
Me ben pershtypje dicka...
Shajne e peshtyjne rinine shqiptare dhe cdo gje kombetare p[ikerisht ata qe jane te djegur per nje cope shqiperi...Qe i numerohen mbi 1000 pallavra neper forume shqip folese...Qe enderrojne te rrethothohen nga cdo gje qe eshte shqip, qe pavaresisht syrgjynosjes ne vend te huaj thashethemnojne ne menyre te rendomte duke hedhur balte mbi cdo gje qe eshte shqiptare...
Jane pikerisht ata qe shkruajne ditare dhe mbushin letra per dashurine shqiptare...Qe me siguri edhe kur arrijne orgazmen bertasin ne shqip...

Keta njerez duhen injoruar dhe lene ne meshiren e gerryerjes se tastieres se tyre...Dhe them shyqyr o Zot qe i ke cuar larg vendit tim... Edhe virtualisht te tille sapiensa jane te demshem...

Rinia shqiptare le te rroje dhe te beje dashuri se eshte me e bukura rini evropiane dhe mbase edhe me tej...Edhe ju o goje gjarper jeni pjese e saj..Ne keni veshtiresi ne berjen dhe ndjesine e dashurise gjejeni te verteten ne rrenjet tuaja dhe psikokulturen tuaj familjare...



Calm down. Happy New Year.


Postuar nga OFICERI datė 30 Dhjetor 2006 - 14:26:

Re: Re: jepi rinia

Citim:
Po citoj ato qė tha devolliu


forca rinia jepjani lerojani fene po si bre burr i dheut meqe se po modernizohemi sic thua zotrote o burra hmmm nuk me duket de e mire nejse cdo njeri ka mendimet e veta per vete e mendoj si dicka jo normale




O DEVOLLI PO DESHE MA PARCAKTO PAK CESHTE NORMALE PER TY


MOS NUK ESHTE NORMALE Qe nje 17 vjecar te ndjej nevoj dhe deshir per seks
problemi esht ke njerzit (looser) qe rrin duke i kap me kamera ne vend qe te bejn qef vet knaqen me qefin e te tjerve. kjo per mua nuk esht normale gjithsesi ky esht vetem mendimi im ok


Postuar nga Billi datė 02 Janar 2007 - 12:45:

Re: Re: Re: jepi rinia

Citim:
Po citoj ato qė tha OFICERI



MOS NUK ESHTE NORMALE Qe nje 17 vjecar te ndjej nevoj dhe deshir per seks
problemi esht ke njerzit (looser) qe rrin duke i kap me kamera ne vend qe te bejn qef vet knaqen me qefin e te tjerve. kjo per mua nuk esht normale gjithsesi ky esht vetem mendimi im ok



O Shoku OFICER nuk eshte normale veprimi i tyre dhe jo deshira e tyre per sex por duhet te gjejne vendin dhe kohen per ta bere nje gje te tille. Te kerkoj te falur nuk eshte personale por po te kesh femije mendohu pak.

Apo do i thoje "BRAVO XHAN I BABIT" nje gje te tille nuk e besoj.

Nothing personal.


Postuar nga OFICERI datė 04 Janar 2007 - 15:40:

Re: Re: Re: Re: jepi rinia

Citim:
Po citoj ato qė tha Billi


O Shoku OFICER nuk eshte normale veprimi i tyre dhe jo deshira e tyre per sex por duhet te gjejne vendin dhe kohen per ta bere nje gje te tille. Te kerkoj te falur nuk eshte personale por po te kesh femije mendohu pak.

Apo do i thoje "BRAVO XHAN I BABIT" nje gje te tille nuk e besoj.

Nothing personal.




o dak un nuk kom pse t'mendoj per femit e mi un kujtoj veten time mu lale po te me dilte gjo perpara kur isha 17 vjec per vete nuk e falsha kudo qe te isha .sa nga ju ktu { qe nuk jan te virgjer } nuk kan bo ndonjeher seks neper makina? sa nga ju nuk i ka shku ne mend me e bo neper banjo lokalesh dhe sa e kan bo? etj. etj.... po deshen kto le ta bejn nje sondazh per vendin me te cuditshem ku kan arrrit me e bo njerzit qe jan ne forum. edhe ti do habitesh . duhet ti hiqni kto fiksime me lale " boj si them un e mos boj si boj un" jeta jetohet si te vje me lale me gabimet e te mirat e veta . APO JO?????????????????????????????????


Postuar nga trm datė 04 Janar 2007 - 18:37:

mirembrema

un mendoj se si shkolla publike si shkolla private nuk eshte mire
sepse mjafton nje rast edhe te gjith prinderit alarmohen me te drejt
sot mund te behen ne rruge ne lokal kudo por ne shkoll mendoj se nuk duhet
mirupafshim


Postuar nga Billi datė 05 Janar 2007 - 12:00:

Re: Re: Re: Re: Re: jepi rinia

Citim:
Po citoj ato qė tha OFICERI



o dak un nuk kom pse t'mendoj per femit e mi un kujtoj veten time mu lale po te me dilte gjo perpara kur isha 17 vjec per vete nuk e falsha kudo qe te isha .sa nga ju ktu { qe nuk jan te virgjer } nuk kan bo ndonjeher seks neper makina? sa nga ju nuk i ka shku ne mend me e bo neper banjo lokalesh dhe sa e kan bo? etj. etj.... po deshen kto le ta bejn nje sondazh per vendin me te cuditshem ku kan arrrit me e bo njerzit qe jan ne forum. edhe ti do habitesh . duhet ti hiqni kto fiksime me lale " boj si them un e mos boj si boj un" jeta jetohet si te vje me lale me gabimet e te mirat e veta . APO JO?????????????????????????????????



Ti mire e ke por nje pyetje doja te te beja une. A I THUA NDONJEHERE VETES SA GABIME KAM BERE KUR KAM QENE 17? Dhe se nuk duhet ti perseris epo tjua keshilloj te tjereve qe mos ti bejne. Dhe te ndalohemi pak te kjo fjali "po te me dilte gjo perpara kur isha 17 vjec per vete nuk e falsha kudo qe te isha" do kishe patur qef ti futeshe edhe droges? sespse une per vete e kam patur qef por sot them faleminderit o zot qe nuk me dhe kurajon te beja nje gje te tille. Pra i dashur Z. Oficer ato jane gabime te kohes qe behen pa i menduar ne adolishence por, nese ka mundesi qe kjo gje te parandalohet duhet te behet. (my opinion)


Postuar nga OFICERI datė 08 Janar 2007 - 20:08:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: jepi rinia

Citim:
Po citoj ato qė tha Billi


Ti mire e ke por nje pyetje doja te te beja une. A I THUA NDONJEHERE VETES SA GABIME KAM BERE KUR KAM QENE 17? Dhe se nuk duhet ti perseris epo tjua keshilloj te tjereve qe mos ti bejne. Dhe te ndalohemi pak te kjo fjali "po te me dilte gjo perpara kur isha 17 vjec per vete nuk e falsha kudo qe te isha" do kishe patur qef ti futeshe edhe droges? sespse une per vete e kam patur qef por sot them faleminderit o zot qe nuk me dhe kurajon te beja nje gje te tille. Pra i dashur Z. Oficer ato jane gabime te kohes qe behen pa i menduar ne adolishence por, nese ka mundesi qe kjo gje te parandalohet duhet te behet. (my opinion)



PO MER PLAK PO. UN KUR KOM QEN 17 VJEC E KOM PI HASHASHIN E KOM THITH KOKA SA KOM DASH. ENE SOT NUK PREK MO GJO ME DOR. PER MU UN SKOM BO GABIM ATEHERE. PASTAJ NUK KRAHASOHET DROGA ME SEKSIN SEKSI TE VJE NATYRSHEM KURSE DROGA NE FILLIM TE IMPONOHET NGA QARQE TE CAKTUARA TE SHOQERIS GHJTHSESI!!!!!!!


Postuar nga trm datė 09 Janar 2007 - 15:36:

eshte e vertet ajo qe tha oficeri

por gjithsesi te gjith meshkujve sexi natyrshem na vjen dhe jo vetem ne msh 17 vjecare po edhe 20 edhe 23 edhe 28 biles edhe 40 )) ndoshta duhet te vazhdoj ti rris akoma por ka nje gje gjithandej deshira per sex eshte e madhe por kjo sdo te thote se ta besh publike dhe sidomos ne shkoll eshte dicka e justifikueshme, mua personalisht nqs do shihja 2 veta kur bejne sex ose do shkoja tek e dashura ime ose da ikja fare po imagjino sikur te ishe edhe ti 17 vjec nqs hsoku jot do bente sex ne shkoll sdo ndiheshe inferior dhe do ta beje edhe ti me ndonje nxenese aty??


  Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 »
Trego 192 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.