Forumi Horizont Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »
Trego 15 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkivi i Kinematografisė (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=332)
-- Ndihme ju lutem/Gjeni kush eshte ne foto! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16862)


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 20 Shkurt 2009 - 09:22:

Question Ndihme ju lutem/Gjeni kush eshte ne foto!

Dua t'ju kerkoje ndihme per te gjetur info rreth kesaj fotografie. Besoj se eshte nje poster i ndonje filmi ndaj edhe po e publikoj ketu.

Imazhi eshte ky i publikuar ketu ne dimension pak me te vogla se origjinali, ndersa origjinalin e gjeni tek linku me poshte.

http://i44.tinypic.com/1z2d43m.jpg


Postuar nga briseide datė 20 Shkurt 2009 - 12:37:

Duket si Jennifer Garner...


Postuar nga Ari. datė 20 Shkurt 2009 - 13:11:

o trim

eshte ajo ore qe rri tek tregu ēam

ah...jo jo,kjo me duket si Parashqevi SIMAKU


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 20 Shkurt 2009 - 13:58:

Une e kam thene qe eshte Brigit Bardott por nuk jam plotesisht i bindur...


Postuar nga cupka datė 20 Shkurt 2009 - 14:04:

sic e tha dhe Bris eshte Xheniferri dallohet nga buzet e saj mishtore.


Postuar nga Eria datė 20 Shkurt 2009 - 14:30:

Gjergj Penelope Kruz nuk eshte iher ....


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 20 Shkurt 2009 - 15:44:

Shuuuuume faleminderit, ajo duket te jete Jennifer Garner qe luan ne "Alias" ... po prape se prape ngelet nje pyetje kjo foto eshte marre nga ndonje film specifik dhe nqs eshte keshtu nga cili?

Jo per gje... po ka kohe qe une kete imazh e perdor si desktop background dhe... me pyesin : "cila eshte kjo dhe nga eshte marre?" ... dhe une... s'e di kush eshte por vizualisht dhe konceptualisht me pelqen!!!

E kam shkarkuar njehere... para 1 viti e gjysem me duket dhe e kam modifikuar ne varesi te proporcioneve te lap-topit tim duke humbur edhe "gjurmet" e file-it origjinal prej te cilit te gjeja info.

Provoj te gjej me "Savage Machine" etj fjale qe jane aty ne imazh... hic!!!
Edhe ne IMDB nuk ka ndonje info qe te me coje tek ky imazh... ka ndonje ide ndonjeri?


@ Ari > Laleeeee... rri m'Amerike kjo mer eeeeeeej... osht amerikone... s'rri nga tregu com! :p


@ Eria > Penelope eshte si shpirt! :p


Postuar nga Fajtori datė 20 Shkurt 2009 - 15:49:

Gjergji, e kerkova dhe une mire e mire po se gjeta gjekundi. Me keqardhje u dorezova. Eshte gje e mire qe kemi kaq shume informacion sa ndonjehere nuk orientohemi dot. Por ana e mire eshte qe tani kur te gjendet nuk do te shkulet me nga mendja si e gjete :p

Mua psh me ka ngel fiksim nje film rus bardh e zi qe kam pare disa vjet para. Ishte shume trondites dhe shume origjinal. Nuk merrej vesh ishte i vjeter apo i ri, por dukej si dokumentar qe tregonte nje shtepi me njerez te perjashtuar nga shoqeria, te semure mendore, etj. Nje grua kishte bebe dhe bebia i vdiq sepse nje nga te tjeret ne shtepi u shtri ne krevat pa e vene re. Mori beben e vdekur dhe e coi ne bodrumet e pallatit. Nderkaq tek shtepia erdhen disa police qe talleshin dhe donin ti perzinin te gjithe. Nje nga banoret mori nje mi te gjalle dhe e hengri qe ti bente te kuptonte policit qe jane njerez te mbaruar.

Kaq vjet, akoma s'ma kane zene syte me ate film. Por ishte ....buhhh.


Postuar nga AndreaPirelli datė 20 Shkurt 2009 - 16:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha Gjergj Kastrioti
ka kohe qe une kete imazh e perdor si desktop background


:00@@ Get a life man ........


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 20 Shkurt 2009 - 16:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha turll


:00@@ Get a life man ........




Eeeeeeeeeeeeeeeeh... ca te besh... hahahahaaaaa...
Turo... nuk eshte ndonje gje per te shkulur floket e per te thene ky djale ka probleme dhe s'ka nje jete vetem se i pelqen nje fotografi dhe e mban si desktop-background!
Eshte feeeeeeeeeeeeeeemer... eeeeeeeeh prandaaaaaaaaaj...

Ok ok... pa merak


Je qe je ti... e ke pare ndonjehere kete imazh!?


  Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »
Trego 15 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.