Forumi Horizont Gjithsej 34 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 » ... E fundit »
Trego 331 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- L.Basha Vs E.Rama (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18322)


Postuar nga Eria datė 13 Maj 2011 - 16:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo


E keni vene re qe Luli sikur i ngjan pak Enverit (rahmet paste) kur ka qene i ri?



Une se mbaj mend

Se ku pashe nje foto qe i kishin vene perballe,po e gjeta do e sjelle


Postuar nga AndreaPirelli datė 13 Maj 2011 - 16:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Akoma ju me e lagu s'e lagu por do e lage po kush do e lage i pari...




E mira eshte te lagen te dyja palet ne te njejten kohe .................................. .


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 13 Maj 2011 - 17:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha AndreaPirelli


E mira eshte te lagen te dyja palet ne te njejten kohe .................................. .


E paske me qejf kete punen e lagies dypaleshe... i zgjate me shume kete here....


... mmmmm


Postuar nga lost_soul datė 13 Maj 2011 - 17:04:

Sa interesante demografia e Tiranes. Duket perqendrimi i zones 5. Trashegimtare partizanesh legjendare dhe spiunesh te ardhur nga luginat dhe shkurret e jugut. Jane keta mocalore ndoshta, qe sot kane nje cipe te holle qytetari dhe ankohen se shpellaret e veriut po i marin frymen.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 13 Maj 2011 - 17:13:

Dmth Shqiperia qenka e perbere nga mocalore dhe shpellare. Ndarje e re e modernizmit demokratik kjo?
Nuk po di te qaj apo te qesh..


Postuar nga lule datė 13 Maj 2011 - 17:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul
Sa interesante demografia e Tiranes. Duket perqendrimi i zones 5. Trashegimtare partizanesh legjendare dhe spiunesh te ardhur nga luginat dhe shkurret e jugut. Jane keta mocalore ndoshta, qe sot kane nje cipe te holle qytetari dhe ankohen se shpellaret e veriut po i marin frymen.



o Lost, qe thua ti, hidhi syte neper tema, S'pektakel te papare e Fre gjen...po kot nuk eshte ajo shprehje,, *i shari te shan*..nuk shohin ē'do ndodhi, po kan plase kufizimet e ndarjet, qytet_fshat..fshatar_katunar ( ose shpellar),me then te drejten, si dija kuptimin, Rroft Forumi Horizont qe mu dha mundesia .

Po je qe je, e para punes ..na trego ēik opinionin tat, sipas atyre qe ke ndjek..se ketu humullove, dhe e dyta a ke kalu mire?


Postuar nga AngelDevil datė 13 Maj 2011 - 20:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul
Sa interesante demografia e Tiranes. Duket perqendrimi i zones 5. Trashegimtare partizanesh legjendare dhe spiunesh te ardhur nga luginat dhe shkurret e jugut.


shpirti mos e shaj se mund te kesh zemren anej nga kjo nahije lool


Postuar nga ColdFire datė 13 Maj 2011 - 23:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul
Sa interesante demografia e Tiranes. Duket perqendrimi i zones 5. Trashegimtare partizanesh legjendare dhe spiunesh te ardhur nga luginat dhe shkurret e jugut. Jane keta mocalore ndoshta, qe sot kane nje cipe te holle qytetari dhe ankohen se shpellaret e veriut po i marin frymen.


hahahahaha
Sa kollaj u matet cipa (eshte e holle apo e trashe) trashegimtareve te partizanve ne tirane, por sidoqofte e kane cipen. Po si u behet halli 30000 ( plus) qe e moren pashaportizimin brenda tre mujorit te fundit ne Tr. Tani une tironse s'jam dhe ketu ku jam nuk e kam shume problem se ke quajne tironsit e vjeter shpellare, por duhet te jesh i verber / apo mos ta rruash fare mjekren qe mos te kuptosh se cfare loje e qelbur po luhet. Nga 485 kuti 435 u numeruan per 4 dite, kurse 50 akoma s'kane mbaruar. Hallall u qofte kushdo qe do fitoje, se kujt ju be vone mesa po shoh, por s'kane sesi te bejne nje popull te tere budalla dhe ti mbushin mendjen se per nje dite nuk munden te numerojne 8 kuti sepse na paska shume vota te pavlefshme.
E urrej politiken, si urrej politikanet. Qofshin nga veriu apo dhe nga shkurret e mocalet ( qe nuk i kam vene re) te jugut. Keto zgjedhje si shume zgjedhje te tjera po bindin akoma me shume qe Sala nuk zbret kollaj nga kali, vetem me ......... Populli eshte i zhgenjyer qe vota e tij nuk ka vlere dhe nqs eshte katundar i permbytur (shpesh here) apo kryeqytetar i hekurosur vota e te dyve do perfundoje sipas deshires se Sales.

p.s. Lost ,nje cudi kam: Perqendrimi i zones 8, 11 nuk te ra ne sy?


Postuar nga bruni22 datė 13 Maj 2011 - 23:37:

Citim:
Po citoj ato qė tha ColdFire

E urrej politiken, si urrej politikanet. Qofshin nga veriu apo dhe nga shkurret e mocalet ( qe nuk i kam vene re) te jugut.




Duket duket. ve bast qe se di as si e ka emrim presidenti?


Postuar nga ColdFire datė 14 Maj 2011 - 00:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha bruni22



Duket duket. ve bast qe se di as si e ka emrim presidenti?




Te dish emrin e presidentit nuk dmth qe dashuron me pasion politiken. As te dish se cfare turpesh po ndodhin ne shqiperi ne emer te demokracise. Sado i zgjuar te jesh ti nuk mund te dish sesa mendoj une per politikanet dhe per politiken. Me vjen keq qe s'ka vote te lire dhe koha po tregon qe s'do kete per nje kohe shume te gjate. Pasojat e kesaj e vuajne ata qe jane ne shqiperi, por pak na ngacmon dhe ne qe s'jemi. Kete po thoja une ne postim dhe asgje me teper! Opinioni eshte i lire i cdo personi. Po te s'te pelqen ty i imi une fle shume rehat ne darke. Te njejten gje duhet te praktikosh dhe ti dhe jo sarkazmen e nje primitivi.

p.s. Meqe po me teston kaq rende po ta them Top. e ka emrin :p


  Gjithsej 34 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 » ... E fundit »
Trego 331 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.