Forumi Horizont Gjithsej 41 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 » ... E fundit »
Trego 41 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Besimi Fetar (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=182)
-- Klikoni ketu per te pare arsyen pse Zoti nuk egizston (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18657)


Postuar nga robert datė 18 Gusht 2013 - 19:09:

Interesant dhe shume per tu lavderuar ky lexim i Kuranit nga Lorie, sic dhe per tu inkurajuar ta bejne edhe te tjere. Por akoma me interesant do te jete mendimi i saj pasi ta kete lexuar. Cfare do mendoje ajo? Qe aty ka fjalen e Zotit (Allahut)? Apo thjesht fjale dhe probleme te Muhametit?


  Gjithsej 41 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 » ... E fundit »
Trego 41 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.