Forumi Horizont Gjithsej 41 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 » ... E fundit »
Trego 41 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Besimi Fetar (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=182)
-- Klikoni ketu per te pare arsyen pse Zoti nuk egizston (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18657)


Postuar nga lorie datė 18 Gusht 2013 - 23:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurt
^ kristianet si puna jote i duhen me shume shqiperise ne krahasim me kta myslimant e radikalizum. Dhe jam mysliman vet, por shikoj shume te meta me nje lloj mentaliteti depresionues qe ka filluar te pushtoje shoqerine tone.
Moderate Islam is ok though.O kurt, ti je mysliman sepse prinderit i ke mysliman apo je interesuar vete dhe ke bere nje si tip 'spiritual quest' dhe ke marre kete vendim?

Me duket eshte e para apo jo ?


  Gjithsej 41 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 » ... E fundit »
Trego 41 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.