Forumi Horizont Gjithsej 41 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 41 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Besimi Fetar (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=182)
-- Klikoni ketu per te pare arsyen pse Zoti nuk egizston (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18657)


Postuar nga kurt datė 13 Gusht 2013 - 07:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie


Jo jo , po te ishin perralla, do kishim imagjinuar me shume se 2000 vjet, kjo teme eshte me e vjeter se aq.

Jam kurioz, cfar mendimi ke ti lorie per fene islame qe po fuqizohet me shume ne balkan dhe mesin e shqiptarve kohet e fundit?


  Gjithsej 41 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 41 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.