Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga misterioz datė 09 Dhjetor 2007 - 17:56:

Komunisti komunist ngelet.

Citim:
Po citoj ato qė tha IQVLORA
Inat mund ta keni sa te doni,por ai bashke me disa nismetar te tjere paten kurajon dhe guximin dhe krijuan te paren parti politike antikomuniste ne Shqiperi,pavaresisht se vinte nga trashegimia e Partise shtrige-kolere- verem-kancer.Po ata qe ishin dhe jane ne kampin e majte nga erdhen?Polli shtriga dhe beri nje cupe me shtrige se vetja.Poshte Komunizmi dhe lakejt e tyre!


Aha kot turfullon IQ-ja ,sje ai qe do te na hiqesh ndryshe ti s'duhet ta shifje me sy Salen,Preē Zogaj,Arben Imamin,Ed Paloken e plot komunista dhe femije komunistash qe mbushin radhet e PD-se(qe per mua eshte normale).Ti je thjesht tifoz qe shan e uleret kaq.Dhe je tifoz me Salen dhe jo me PD-ne 35 vjet komunist dhe sekretar partie tjetri jo shaka.
Sala nismetar ,ti te ben te qeshesh me zor.Te kam thene dhe here tjeter kur te shkruash duhet te jesh esell.
Ai nismetaret e vertete po i zhduk nji nga nji,e ka amanet nga Dulla jo per gje.


  Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.